Těškovice – Kyjovice 4:1 (1:0)

Branky: Matěj Krayzel 2x, L. Gelačák 2x
Petr Jedlička, Patrik Jedlička, Vojta Vavrečka, Jan Šenk, Jan Lazar, Karel Kubesa – zranění

• V úvodním kole soutěže 2015/2016 jsme narazili na Kyjovice – což se jednalo o DERBY.
  • Po rozehrání jsme měli hned 2. tutovky, ale Tomáš Rek a ani Matěj Krayzel se neprosadili – těsně vedle tyče.
  • V 5.min. soupeř „kontruje“ a naštěstí střílí nad naší bránu
  • Další naše střelecké šance od Libora Brože a Matěje Krayzla končí v náručí gólmana.
  • Ve 30.min zahrává Dušan Sýkora rohový kop, ze kterého vznikne v šestnáctce hostů „závar“, a po dorážkám Tomáše Reka a Libora Gelačáka – skórujeme po teči hostů konečně na 1:0.
  • Ve 32. min, soupeř zakončuje těžkou střelou, kterou naštěstí Roman kryl. Do poločasu střelecké pokusy Matěje Krayzla, Libora Brože, Dalibora Sochorka a Dušana Sýkory – končí jen v náručí gólmana hostů, nebo vysoko mimo branku
  • Ve druhém poločase v cca 48.min. kryje Roman „jedovatou střelu“, a z jeho rychlé rozehrávky na Dalibora Sochorka obchází Dalibor 3.obránce a vybídne zabíhajícího Matěje Krayzla ke skórování na 2:0.
  • V 61.min. zatáhl míč po pravé straně Libor Gelačák a jeho nabídku proměnil nabíhající Matěj Krayzel na 3:0.
  • Soupeř to však nevzdal a v 66.min. po chybě – nedorozumění v naší obraně – snižuje na 3:1.
  • Další střelecké „tutovky“ Danka Juchelky, střídajícího Vladimíra Šenka a Michala Hozy skončily bohužel mimo branku.
  • V 61.min vybojuje míč Libor Gelačák, a po pravé straně hřiště „prorazí“ se štěstím obranou hostů a skóruje tvrdou střelou na konečných 4:1.

Závěrem je nutné konstatovat, že to byl zápas dvou poločasů. V tom prvním měli „navrch“ Kyjovice. Ve druhém – za podpory skalních příznivců a diváků – Těškovice. DERBY skončilo „smírně“ na obou stranách, jak u hráčů tak i u diváků, kterých bylo cca. 150.