Těškovice – Melč 5:2 (1:1)

Branky: : L.Gelačák- 2x, D.Sochorek, M.Krayzel, Vl.Šenk
Petr Jedlička, Vojta Vavrečka, Jan Šenk, Jan Lazar, – zranění

• Ve druhém domácím jarním utkání jsme nastoupili proti poslednímu mužstvu tabulky – Melč, ale naše hra “favorita utkání“ tomu vůbec nenapovídala.
  • První náznaky střeleckých šancí skončily buď zakončením mimo branku nebo nepřesnou přihrávkou do zahuštěné obrany hostů.
  • V 17.min jsme se po pěkné kombinaci prosadili, a to z kopačky Libora Gelačáka na 1:0. Následně mohl po rohovém kopu zvýšit dorážkou Danek Juchelka, ale jen nastřelil soupeře.
  • Hosté se osmělili a Roman v brance postupně vyráží na roh, ale ve 24.min na zakončení soupeře – nedoskočil (1:1). Do konce poločasu se stav neměnil.
  • Po rozhovoru v poločasové pauze se naše hra ve druhé půli rapidně zlepšila.
  • V 50. Min obchází Dalibor Sochorek 4.hráče, vč. gólmana a skóruje na 2:1.
  • V 53.min předvedl v šestnáctce hostů Danek Juchelka individuální akci „ala Zidane Zidan“, kterou zakončuje Vladimír Šenk střelou vedle pravé tyčky – NIC.
  • V 56.min po kombinaci na jeden dotek zvyšuje Matěj Krayzel na 3:1.
  • V 57.min prošel přes 3. hráče Libor Gelačák a zvyčuje na 4:1.
  • V 64.min zakončuje aktivní Vladimír Šenk na 5:1.
  • V 75.min nastřeluje Dalibor Sochorek z trestného kopu „JEN“ břevno.
  • Hosté zahrozí v 77.min breakem a Dalis musí vykopávat z brankové čáry – NIC.
  • Další “tutové“ šance Vladimíra Šenka a Libora Gelačáka bohužel v brance neskočily. Naopak hosté v samotném závěru utkání pěkné individuální akci – korigují výsledek na 5:2.

Závěrem je nutné konstatovat, že to byl zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme byli zbytečně nervózní a dělali chyby – jak v přihrávkách, tak v rozehrávkách, tak v zakončení. Druhá půle byla jednoznačně lepší, kde hosté po 2. A 3. Brance „odpadli“ a naše mužstvo mohlo předvádět kombinaci na jeden dotek, a tak potěšit nejen trenéra – tak i fanoušky.