Skřípov- Těškovice 0:2 (0:1)

Branky: : L.Gelačák, K. Kubesa, D. Juchelka
Jan Šenk, Jan Lazar, – zranění

• V dalším venkovním utkání jsme zajížděli na hrbolatou půdu do Sřípova
  • V úvodu utkání v 11. a 17. min zatáhl Vojta Vavrečka míč po pravé straně hřiště, ale zakončení – NIC.
  • Soupeř kontruje dvěma střelami, které míří nad naší bránu.
  • Další náš střelecký pokus z levačky Vojty Vavrečky končí v zahuštěné obraně domácích.
  • Ve 31.min udělá domácí obránce chybu, kterou využije rychlým zaběhnutím do otevřené obrany Matěj Krayzel a vedeme 0:1. Do poločasu se skóre i brankové šance nezměnily.
  • Druhý poločas začali domácí aktivněji a již ve 46. Min centrovaný míč a následná hlavička – skončila jen těsně mimo naší branku.
  • V 51. Min zabíhá Matěj Krayzel za obranu soupeře – NIC.
  • V 53.min zahrává Vladimír Šenk přímý kop, ale domácí gólman vyráží.
  • V 61. Min zahrozí domácí střelou z cca. 25m, která končí naštěstí těsně vedle tyče.
  • V 78.min nastal rozhodující okamžik zápasu, kdy po ose D.Sochorek – M.Krayzel – Vl. Šenk, zakončuje poslední jmenovaný nabídnutou zpětnou přihrávku – pohotovou střelou “z první“ pod břevno – 0:2.
  • Následný tlak domácích jsme takticky ustáli, i když si vytvořili svými dlouhými nákopy několik brankových šancí a závarů, kterým však naše obrana odolala.

Závěrem je nutné podotknout, že jsme hráli opět v neúplné sestavě a na terénu, který nám tolik pro kombinaci nesvědčí. Dále je nutné podotknout, že domácí byli vyrovnaným soupeřem a místy nás „opticky“ přehrávali. Ale 3.body vezeme domů „a vo-vo-vo tom to je“.
Děkuji hojnému počtu těškovických skalním příznivcům za účast a hlasivkovou podporu, která byla místy silnější než u domácích fandů.