Těškovice – Hlavnice 0:5 (0:2)

Branky: : žádné

• „Černá sobota“ v Těškovicích proti mužstvu Hlavnice.
  • V důležitém utkání mezi prvním a druhým mužstvem tabulky jsme na domácí půdě neobstáli.
  • Hosté zakončují již ve 4.min střelou nad naší branku, ale následně v 8.min skórují po rohu a hlavičce na 0:1 – ŠOK.
  • Naše mužstvo odpovídá breakem a zakončením D.Sochorka, ale jeho střela skončila JEN na tyči a dorážka Matese skončila na boční síti – NIC.
  • Soupeřovu dorážku v 15.min, po trestném kopu Roman bravurně kryje.
  • Další naší šancí zakončuje V.Vavrečka střelou z cca 20m nad – NIC.
  • Ve 22.min zakončuje centr z pravé strany V.Vavrečky nabíhající M.Krayzel – následuje hlavička bohužel JEN do tyčky a odražený míč BOHUŽEL zabíhající T.Rek zakončí nad.
  • O minutu později – po chybě našeho předstopera udeří hosté a je to 0:2 – „sprcha“ do závěru poločasu, kde se již nic nezměnilo.
  • Ve druhé půli hosté udeřili již ve 47.min – chybě v obraně, a je to 0:3.
  • Náš následující tlak – hnaný fanoušky, sice vyústil v šance Matesa, Gelisa, Libiho a Sochiho, ale bez gólového zakončení – NIC. Následné 2.střely střídajícího J.Šenka – skončily jen v rukavicích gólmana hostů.
  • Naopak soupeř po chybách v naší otevřené obraně v 74.min zvyšuje na 0:4 a následně v 85.min na konečných 0:5.
  • V závěru utkání likviduje hostující gólman střelu Matese, a tak se nám čestný gól vstřelit nepodařilo.

Kromě nepříznivého výsledku utkání je i nepříznivý stav zraněného Tomáše Reka, který má podle diagnózy přetrhané vazy v koleně – uvidíme. První půli jsme sice měli brankové šance, ale soupeř ji zvládl lépe a skóroval. Ve druhé půli jsme byli aktivnější, ale opět soupeř skóroval do naší otevřené obrany a zaslouženě zvítězil. Závěrem je nutné zdůraznit, že fanoušci vydrželi fandit i za nepříznivého stavu utkání, za což jim děkuji.