Dolní Životice – Těškovice 2:2 (2:0)

Branky: Dalibor Illík, Vojtěch Vavrečka
T. Rek, J. Lazar – zraněni
Kubesa K., Jedlička, P. – omluveni

• Nedělní dopolední utkání, které nám nesvědčí – jsme začali chybou nové stoperské dvojice a bylo to 1:0 (Roman neměl šanci).
  • Naše následné šance v podobě střeleckých zakončení M.Krayzla a Vl. Šenka – NIC.
  • Domácí zahrozí ve 20.min z trestného kopu, který proletí naší šestnáctkou vedle tyče.
  • Ve 35.min podjede na míči Libor a fauluje soupeře v šestnáctce. Odpískaný pokutový kop proměňují domácí na 2:0 (Roman nedoskočil i když vystihnul směr).
  • Do konce poločasu kryje 2.nebezpečné střely Roman a jednou mu pomůže i spojnice branky. Poločas tedy 2:0.
  • Ve druhé půli, jsme po „klidném rozboru chyb“ v kabině, začali aktivněji.
  • V 57.min nám nebyl uznán gól – údajně offside (mával jejich pomezní) – NIC.
  • V 66.min se konečně prosadí střídající V.Vavrečka a je to 2:1.
  • Následný náš stupňující tlak završujeme po akci V.Vavrečka – Vl.Šenk – J.Šenk a následnou hlavičkou D.Illíka na 2:2.
  • Náš závěrečný tlak v podobě závarů v šestnáctce soupeře a nemožnosti prostřelit bránící hráče domácích – ke kýžené 3.brance nevedl .
  • Naopak v době nastavení, po naší chybě – utíká z poloviny hřiště útočník domácích, kdy jeho gólový break včasným vyběhnutím bravurně Roman likviduje.