Nové Sedlice – Těškovice 1:2 (0:1)

Branky: Libor Gelačák, Vojta Vavrečka
T. Rek, J. Lazar – zraněni
Kubesa K., Juchelka D., Krayzel J. – omluveni

• Předposlední utkání , které se přeložilo po vzájemné dohodě na pátek, jsme sehráli na „horké“ půdě v Dolních Sedlicích.
  • První půli jsme technicky a takticky nezvládli. Na našich kopačkách bylo spousta nepřesností a opatrnosti hrát naši kombinační hru.
  • Naše dvě střelecké zakončení bohužel končí mimo tyče. Naopak soupeř udeří ve 21.min. střeleckým zakončením na 1:0. Roman do poločasu musí krýt 3x šance domácích.
  • V poločasové pasu jsme si v kabině něco vyříkali a udělali změny v sestavě. Hra byla přímočařejší, hráči se nabízeli ke hře a vytvořili jsme si tlak.
  • Ten vyvrcholil v 57.min, kdy jsme skórovali z kopačky aktivního L.Gelačáka – 1:1.
  • V 62.min jsme sice skórovali, ale pro údajný offside nebyl gól uznán – NIC.
  • Skóre se změní až v 69.min., kdy zahrává V.Vavrečka trestný kop – typickou „šajtlí“ a jeho 2.životní střelou, obstřeluje domácí ZEĎ a prostřeluje rukavice domácího gólmana – 1:2.
  • Náš herní tlak se postupně zvyšuje, ale šance M.Krayzla a Vl. Šenka v sítí domácích nekončí. Poslední jmenovaný však zahrává v naší šestnáctce „malou domů“ a je z toho nepřímý kop ze vzdálenosti 13m. Naštěstí jsme to ustáli a zbytek zápasu takticky uhráli. Domů tak vezeme 3.body.

Závěrem je nutné podotknout, že to byl zápas dvou rozdílných poločasů. My jsme měli lepší ten druhý a zápas otočili ve svůj prospěch. Děkuji hojnému počtu těškovických skalním příznivcům, kteří dorazili a hlasivkovou podporou hnali naše mužstvo k vítězství.