Těškovice – Budišovice 6:3 (3:2)

Branky: 4x Vojtěch Vavrečka, 1x Tomáš Rek, 1x Vladimír Šenk
Po minulém odloženém kole jsme k prvnímu utkání nastoupili na domácím hřišti proti Budišovicím. Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem. V 10. minutě se k odraženému míči, který poskakoval po brankové čáře, dostal Tomáš Rek a otevřel skóre utkání 1:0. Ve 13. minutě se na pravé straně uvolnil Ondra Strojil, jehož střelu hostující gólman pouze vyrazil a Vladimír Šenk z následné dorážky zvýšil na 2:0. Další změna skóre přišla ve 20. minutě. Na pěkný pas z obrany si naběhl Vojta Vavrečka, který přeloboval hostujícího golmana 3:0. Bohužel se nám nevydařilo posledních 10. minut prvního poločasu, kdy jsme trochu polevili a dvakrát inkasovali a dostali jsme soupeře do hry. Poločas 3:2.
Druhý poločas se odehrával podobně jako první. Naše mužstvo bylo aktivnější a hosté hrozili z brejků. Bohužel jsme nedokázali proměnit několik stoprocentních šanci. To se změnilo až v 70. minutě, kdy na 4:2 zvýšil Vojta Vavrečka. V 75. minutě zvýšil s velkou dávkou štěstí opět Vojta Vavrečka 5:2. Zdálo se, že se utkání bude už jen dohrávat. Hosté po zraněné golmana dohrávali v deseti. Ale i přesto se jim v 82. minutě z ojedinělé akce podařilo ještě trochu zdramatizovat utkání 5:3. Do konce utkání se nám podařilo vstřelit v 89. minutě ještě jednu branku z kopačky Vojty Vavrečky a upravit skóre na konečných 6:3.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon. Škoda jen nevyužitých šancí, kterýma jsme si utkání zkomplikovali. Výsledek mohl být určitě vyšší. Poděkovat bych chtěl i fanouškům za jejich hlasitou podporu po celé utkání.
Příští utkání: 27.8.2016 v 17:00 Hrabyně : Těškovice
Zpráva z tohoto zápasu v pdf a aktuální tabulka.