Obrana: Dalibor Illík — Libor Brož — Jakub Krayzel
Záloha: Petr Lazecký — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Honza Šenk — Ondra Strojil

Matěj Krayzel, Vojta Vavrečka, Danek Juchelka, Petr Jedlička, Tomáš Rek – pracovní
povinnosti

Branky: 2x Libor Gelačák, 1x Vladimír Šenk, 1x Čestmír Korčák
Další utkání jsme sehráli na domácím hřišti proti Horní Lhotě.
Do utkání jsme vstoupili aktivněji. Dařilo se nám držet míč a vytvářeli jsme si šance, které se
nám bohužel nepodařilo proměnit. Soupeř zahrozil po dlouhém autu, kdy po hlavičce trefil
břevno. Skóre utkání otevřel v 15-té minutě Vladimír Šenk, který dokázal proměnit přímý kop
z hranice šestnáctky (1:0). Další změna skóre přišla v 26-té minutě, kdy se dokázal prosadit
Libor Gelačák (2:0). Za tohoto stavu jsme byli aktivnější a lepší tým. Do poločasu se nám
podařilo ještě jednou změnit stav utkání. Libor Gelačák zavezl z poloviny hřiště míč až do
šestnáctky soupeře, kde přihrával Bohdanu Srokovi, který svou střelou trefil pouze gólmana, ale
k odražené střele se dostal Libor Gelačák a zvýšil na (3:0).
Druhý poločas se karta obrátila a hosté byli od první minuty aktivnější a dostávali na pod tlak, ze které jsme se dostávali dlouhými nákopy. To vedlo po dlouhém autu v 61. minutě ke snížení
stavu na (3:1). Nám se podařilo navýšit skóre o minutu později po rohovém kopu, na který si
výborně naskočil Mirek Korčák a nekompromisní hlavičkou nám vrátil tři gólový náskok (4:1).
Po tomto gólu se hra vyrovnala. Hosté se snažili ještě utkání zdramatizovat. To se jim povedlo v
80. minutě opět po dlouhém autu a naší nedůslednosti při bránění (4:2). V posledním minutách
utkání jsme se bránili s vypětím všech sil.
V závěru utkání mohl ještě upravit stav utkání Mirek Korčák, ale svůj druhý gól bohužel nepřidal. Chtěl bych poděkovat týmu za hru v prvním poločase a bojovnost v druhém. Také bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří si udělali čas a přišli nás podpořit.