Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Jakub Krayzel
Záloha: Vladimír Šenk — Adam Dluhoš — Libor Galečák — Honza Šenk — Ondra Strojil
Útok: Matěj Krayzel — Vojta Vavrečka

Branky: 1x Vojtěch Vavrečka, 1x Jan Šenk, 1x Matěj Krayzel

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Skřipova.
Do utkání lépe vstoupil domácí tým, který už se v 1. minutě mohl dostat do vedení. Naštěstí pro nás, prázdnou branku přestřelili. Domácí se do vedení dostali v 5. minutě (1:0). Po tomto gólu jsme se pomalu začali dostávat do hry. Bohužel se nám nedařilo proměňovat šance, do kterých jsme se dostali. Vyrovnat se nám podařilo až ve 22. minutě, kdy se po přihrávce Honzy Šenka trefil Vojtěch Vavrečka na (1:1). Do konce poločasu se nám bohužel další šance nepodařilo proměnit.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Domácí jsme tlačili, ale opět se nám nepodařilo nabídnuté šance proměnit. To se povedlo až v 65. minutě, kdy se po chybě domácí obrany dostal k míči Honza Šenk a otočil stav utkání v náš prospěch (1:2). V 69. minutě jsme odskočili na rozdíl dvou branek, kdy si na centr Adama Dluhoše naskočil Matěj Krayzel (1:3). Po této brance se nás domácí snažili zatlačit a vstřelit kontaktní gól. To se jim díky dobré práci celého našeho týmu nepodařilo. V závěru utkání jsme míč drželi na svých kopačkách a domácí už k ničemu nepustili.
Vstup do utkání se nám nepovedl a brzy jsme prohrávali. Naštěstí se nám zápas podařilo otočit. Můžeme litovat jen neproměněných šancí, kterých jsme měli víc než dost. Děkuji hráčům za bojovný výkon a fanouškům, kteří nás i přes nepříznivé počasí přijeli podpořit.