Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Jakub Krayzel
Záloha: Vladimír Šenk — Tomáš Rek — Libor Galečák — Honza Šenk — Ondra Strojil
Útok: Matěj Krayzel — Vojta Vavrečka

Střídání: Mirek Korčák, Bohdan Sroka,Patrik Jedlička, Libor Brož, Petr Jedlička – omluveni

Branky: 2x Jakub Krayzel, 1x Libor Gelačák

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště do sousedních Kyjovic. Do utkání jsme vstoupili lépe. Hned v první minutě se do šance dostal Matěj Krayzel, ale bohužel svou střelou trefil jen gólmana. V 5. minutě se dostal do šance Vladimír Šenk, ale sám před brankářem domácích zamířil vedle. Naši hráči domácí dostávali rychlým napadáním pod tlak a nedovolovali jim hrát.
Do šancí se domácí dostávali jen ojediněle. Nám se podařilo vstřelit branku ve 22. minutě po rohovém kopu. Jakub Krayzel nejprve hlavičkou trefil břevno, ale následně se dostal k dorážce a dokázal vstřelit úvodní branku utkání (0:1). Navýšit vedení se nám podařilo ve 32. minutě opět po rohovém kopu, kdy se opět trefil Jakub Krayzel (0:2). Poté se v obrovské šanci ocitl Tomáš Rek, který postupoval sám na gólmana. Bohužel nedokázal proměnit. V závěru poločasu se domácím podařilo snížilt po rohovém kopu (1:2).
Ve druhém poločase byl obraz hry stejný. Domácí jsme tlačili a nepouštěli na naší polovinu. Ve 49. minutě se po rohovém kopu dostal k míči Libor Geláčak, který krásným lobem překonal domácího gólmana (1:3). Za tohoto stavu se nám dařilo hrát s míčem na naších kopačkách a domácí nepouštět do šancí. Bohužel se nám nepodařilo proměnit obrovské šance, do kterých jsme dostávali. V 82. minutě se domácím podařilo snížit po rychlém brejku na (2:3). V závěru utkání se domácí hnali za vyrovnáním. Naštěstí se nám podařilo těsné vedení ubránit.
Bylo to utkání, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem. Bohužel jsme nedokázali proměnit obrovské šance a utkání si hodně zkomplikovali. Naštěstí se nám podařilo ubránit těsnou výhru. Chtěl bych poděkovat divákům, kteří se na toto derby dostavili v hojném počtu i za nepříznivého-deštivého počasí, a svou hlasitou podporou nás hnali za vítězstvím.