Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Jakub Krayzel
Záloha: Vladimír Šenk — Adam Dluhoš — Libor Galečák — Honza Šenk — Ondra Strojil
Útok: Matěj Krayzel — Vojta Vavrečka

Střídání: Mirek Korčák, Bohdan Sroka
Petr Jedlička, Patrik Jedlička, Tomáš Rek, Petr Lazecký ,Libor Brož – omluveni

Branky: 2x Matěj Krayzel, 1x Adam Dluhoš

K odloženému utkání z prvního kola jsme zajížděli na hřiště Štítiny ‘‘B‘‘. Do utkání vstoupili
lépe domácí. Už v 9. minutě se dostali do vedení po nenápadné střele, která skončila v naší síti
(1:0). Po tomto gólu domácí ještě přidali. Ve 30. minutě zvýšili vedení na 2:0. Za tohoto stavu jsme se pomalu začali dostávat do hry. Ve 40. minutě se nám podařilo snížit po z kopačky
Matěje Krayzela (2:1). Bohužel jsme v poslední minutě prvního poločasu zvonu inkasovali
(3:1).
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. V 53. minutě se nám podařilo snížit opět z kopačky Matěje Krayzela (3:2). Po tomto gólu jsme se hnali za vyrovnáním. Soupeře jsme tlačili a jen zřídka pouštěli na svou polovinu. Vyrovnat se nám podařilo v 68. minutě když se krásně trefil z přímého kopu Adam Dluhoš (3:3). Po tomto gólu se hra vyrovnala a oba týmy chtěly strhnout vedení na svou stranu. To se nám podařilo v poslední minutě utkání, kdy se po závaru po rohovém kopu trefil Jakub Krayzel. Bohužel rozhodčí nejprve branku uznal, ale po chvilce své rozhodnutí změnil a branka nebyla uznána pro údajný offside. Domácí ještě zahrozili
v nastaveném čase z dlouhých nákopů, které se nám podařilo ubránit.
Bylo to utkání dvou poločasů. V prvním byli lepší domácí, druhý poločas ovládli naši hráči. Bohužel se nám i po velmi dobrém a bojovném výkonu v druhém poločase nepodařilo utkání otočit. Chtěl bych poděkovat naším fanouškům, kteří si našli čas a přijeli nás podpořit.