Obrana: Libor Brož — Dalibor Illík — Jakub Krayzel
Záloha: Jakub Solnický — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Honza Šenk — Ondra Strojil
Útok: Matěj Krayzel — Vojta Vavrečka

Střídání: Mirek Korčák, Bohdan Sroka, Patrik Jedlička
Petr Jedlička, Tomáš Rek, Petr Lazecký – omluveni

Branky: 2x – Vojta Vavrečka, 1x – Jan Šenk, 1x – Matěj Krayzel

K dalšímu utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti vedoucímu mužstvu – Březové.
Od začátku utkání se hrálo ve vysokém tempu. Hned v 5. minutě se z přímého kopu díky chybě hostujícího gólmana, který neudržel míč, prosadil Vojta Vavrečka (1:0).
Gól byl uznán až po konzultaci hlavního rozhodčího s pomezním. Hostům se podařilo vyrovnat v 7. minutě, kdy byla nařízena penalta po zbytečném zákroku (1:1).
Po vyrovnání byli hosté lepším týmem. Byli důraznější a všude byli o krok dřív. Ve 20. minutě se dostali hosté do vedení (1:2). Tento stav vydržel i přes velké šance hostů až do poločasu.
Do druhého poločasu vyběhl náš tým jako vyměněný. Našich hráčů bylo plné hřiště.
Nedávali jsme hostům čas na rozehrávku a dostávali je pod tlak. Z tohoto tlaku se nám podařilo v 56. minutě vyrovnat, když se po přihrávce od Libora Gelačáka trefil Matěj Krayzel (2:2). Po vyrovnání jsme nepolevovali a hosty dál tlačili. Do vedení jsme se dostali v 69. minutě po pěkné kombinační akci mezi Vojtou Vavrečkou a Jakubem Solnickým na levé straně hřiště. Vojta Vavrečka našel svou přihrávkou před brankou Honzu Šenka, který nabídnutou šanci využil a strhl vedení na naší stranu (3:2).
Za tohoto stavu se nám dařilo hrát ofenzivně a hosty do ničeho nepouštět. Do dvougólového vedení jsme se dostali v 85. minutě, kdy Jakub Solnický našel svou zpětnou přihrávkou Vojtu Vavrečku, kterým svým druhým gólem navýšil vedení (4:2).
Hostům se podařilo snížit v 87. minutě (4:3). V závěrečných minutách se nám těsné
vedení podařilo ubránit a uhájit 3 body.

Bylo to utkání dvou poločasů. V prvním byli lepší hosté. V druhé půli byl jasně lepší náš tým a zaslouženě vyhrál. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří se i přes nepřízeň počasí dostavili v hojném počtů a celé utkání hlasitě