Brankář: Roman Lazecký
Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Patrik Jedlička
Záloha: Tomáš Rek — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Honza Šenk — Vojta Vavrečka
Útok: Bohda Sroka — Mirek Korčák

Branky: 3x Vojtěch Vavrečka, 2x Libor Gelačák, 2x Čestmír Korčák, 1x Dalibor Illík, 1x Bohdan Sroka

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Větřkovic.
Od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepším a aktivnějším týmem. Bohužel se nám ze začátku nedařila před finální a finální fáze. Až v 15. minutě se prosadil po individuální akci Libor Gelačák (0:1).
Další gól se nám podařilo vstřelit ve 33. minutě, když se z přímého kopu trefil Vojta Vavrečka (0:2). Ve 35. minutě se skóre opět měnilo, když se po rohovém kopu dostal k hlavičce Bohdan Skora (0:3). Další branku se nám podařilo vstřelit ve 38. minutě opět po rohovém kopu, když síť rozvlnil Dalibor Illík (0:4). Ve 39. minutě se prosadil Libor Gelačák, který přešel přes čtyři domácí hráče a gólmanovi nedal šanci (0:5). Do konce prvního poločasu jsme se dokázali prosadit ještě jednou a to z kopačky Vojty Vavrečky (0:6).
V druhém poločase se obraz hry nezměnil. V 52. minutě se dokázal prosadit Čestmír Korčák (0:7). Další gól jsme vstřelili v 55. minutě z kopačky Vojty Vavrečky (0:8). V 57. minutě se stav utkání opět změnil po gólu Čestmíra Korčáka (0:9). Bohužel se nám už do konce utkání nepodařilo přidat další góly i přes obrovské množství jasných šancí. Bylo to utkání na jednu branku. Náš tým může mrzet jen velké množství nevyužitých šancí. Konečný výsledek mohl být daleko vyšší.

Příští utkání: 22.10.2016 – 14:00 hod. Těškovice – Chvalíkovice