Brankář: Roman Lazecký
Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Patrik Jedlička
Záloha: Ondra Strojil — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Honza Šenk — Vojta Vavrečka
Útok: Bohda Sroka — Mirek Korčák

Branky: 3x Vojtěch Vavrečka, 1x Libor Gelačák, 1x Jan Šenk, 1x Vladimír Šenk, 1x Matěj Krayzel, 1x Michal Hoza

K dalšímu utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti Chvalíkovickým.
Vstup do utkání se nám velmi vydařil. Už ve 3. minutě jsme se dostali do vedení po střele Vladimíra Šenka (1:0). V 6. minutě přidal další branku Vojta Vavrečka (2:0).
O další změnu skóre se postaral ve 12. minutě Libor Gelačák (3:0). Po této brance přišel herní útlum. Naším hráčům chyběl pohyb. Nešlo nám zpracování ani rozehrávka. Z toho plynuly ztráty ve středu pole a hosté hrozili z brejků. Snížit se jim povedlo ve 22. minutě po nenápadné střele z přímého kopu, kterou náš gólman podcenil (3:1). Do konce poločasu se hrálo mezi šestnáctkama a ani jeden z týmu si nevytvořil další šanci.
Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit stejně jako do prvního. Bohužel se nám to nepodařilo a dál pokračovali v bídném výkonu. Naštěstí se nám podařilo přidat další branky a hosty do ničeho nepouštět. V 60. minutě se trefil Matěj Krayzel (4:1). Další změna stavu utkání přišla v 63. minutě z kopačky Vojty Vavrečky (5:1). V posledních 15. minutách utkání se náš herní projev změnil. Drželi jsme míč na svých kopačkách.
Dařilo se nám kombinovat a vytvářet si další šance. V 74. minutě se prosadil Honza Šenk (6:1). Další branku přidal v 80. minutě Vojta Vavrečka (7:1). Hosté v 82. minutě dokázali po rohovém kopu a následném závaru snížit (7:2). V 89. minutě byla nařízena penalta po faulu na Jakuba Krayzela. K penaltě se postavil v tomto zápase hrající trenér Michal Hoza a upravil stav utkání na konečných 8:2.

Konečný výsledek je sice vysoký, ale herní projev po většinu utkání nebyl vůbec dobrý. Chyběl nám pohyb. Nešlo nám zpracování, kazili jsme rozehrávku a nedokázali si přihrát několik přihrávek za sebou. Můžeme být spokojeni jen s výsledkem.

Příští utkání: 30.10.2016 – Ne 14:00 hod. Raduň – Těškovice

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.