Obrana: Jakub Solnický — Dalibor Illík — Patrik Jedlička
Záloha: Tomáš Rek — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Honza Šenk — Vojta Vavrečka
Útok: Bohda Sroka — Mirek Korčák

Střídání:
Libor Brož – Operace – omluven, Ondra Strojil – omluven, Petr Lazecký, Petr Jedlička – zranění

Ve 13. kole na sebe narazili soupeři z opačných konců tabulky. Domácí, kteří se pohybují na předposledním místě a hosté na místě druhém. Raduň chtěl doma bodovat a dokonce i vedl. Hosté z Těškovic ale ukázali kvalitu a vezou si domů tři body.

Začátek utkání probíhal v bojovném tempu. Kombinace šli stranou jelikož hřiště nebylo optimální. Jako první se do vedení dostali domácí. Ve 23. minutě centroval Holčapek a hosté zahráli těsně před šestnáctkou rukou. Kopal se přímý kop, který si pro neštěstí hostů tečovali do vlastní sítě 1:0. Raduňští po gólu ožili a místy byly i lepším týmem. Ve 38. minutě se ke přímému kopu dostali hosté a podobně jako na druhé straně tečovaný míč skočil v sítí. Autorem branky byl exekutor kopu Gelačák Libor 1:1. Domácí potřebovali poločas, aby se srovnali, bohužel pro ně přišel trest v podobě gólu do šatny. Ve 44 minutě zatáhli hosté po lajně míč, až na obranou polovinu domácích. Po centru a chybě v obraně skluzem rozvlnil síť Korčák Čestmír 1:2.

Obrat se nekonal

Kdo věřil, že se domácí zvednou byl na omylu. Těškovice převzali otěže zápasu a za chyby trestali. Ve 48. minutě domácí chybně bránili a nechali úplně nepokrytého Libora Gelačáka, který se nemýlil 1:3. Hosté byli při chuti, o 10 minut později hosté zahrávali rohový kop a po skrumáži ve pokutovém území se míč odrazil přesně na nohu těškovickému Davidu Illíkovi a ten zvýšil skóre zápasu na 1:4. V dalších minutách se hra vyrovnala, ale byli ti opět hosté, kteří skórovali. v 69. minutě přidal svůj třetí gól v zápase Libor Gelačák 1:5. Poslední dvacetiminutovku se utkání dohrávalo. Domácí ještě upravili skóre na 2:5, kdy Holčapek střílel těsně před šestnáctkou a domácí Patrik Illík neměl těžkou práci. Utkání skončilo 5:2 a hosté ukázali jak se hraje v roli favorita. Raduňští se snažili, ale bohužel to na Těškovice nestačilo.

Autor: Marek Trčka