Obrana: Dalibor Illík — Libor Brož — Patrik Jedlička
Záloha: Jakub Solnický — Vladimír Šenk — Libor Galečák — Jan Šenk — Matěj Krayzel
Útok: Mirek Korčák — Vojtěch Vavrečka

Náhradnící: Ondřej Strojil, Jakub Krayzel, Michal Hoza

Branky: 1x Jakub Solnický, 1x Vladimír Šenk, 1x Mirek Korčák, 1x vlastní

K poslednímu utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti Komárovu. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Oba týmy chtěly vyhrát. Ze začátku nám dělala problémy tvrdá hra hostů, kteří vyhrávali většinu osobních soubojů. Nám se podařilo dostat se do vedení ve 14. minutě, když si na dlouhý nákop z obrany naběhl Jakub Solnický a otevřel skóre utkání (1:0). Hosté se tlačili za vyrovnáním. To se jim naštěstí nepovedlo, když předvedl důležitý zákrok Roman Lazecký, který zachraňoval tečovaný míč na brankové čáře. Změna skóre přišla ve 27. minutě, když Matěj Krayzel utekl po levé straně a svou přihrávkou našel Vladimíra Šenka, který zvýšil na 2:0. Za tohoto stavu se hrál vyrovnaný fotbal. Do poločasu se výsledek nezměnil.
Ve druhém poločase se hosté tlačili za vyrovnáním. Hrozili dlouhými auty, které se nám dařilo ubránit. V 57. minutě se stav utkání změnil. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Mirek Korčák, který hlavičkou zvýšil na 3:0. O pár minut později se hostům podařilo snížit pohotovou a nechytatelnou střelou z poza šestnáctky na 3:1, a utkání chtěli ještě dramatizovat. Naštěstí si po nedorozumění vstřelili vlastní gól 4:1. Za tohoto stavu se utkání jen dohrávalo. Žádné velké šance už si ani jeden z týmu nedokázal vytvořit.
Náš tým sice vyhrál, ale výkon týmu byl průměrný. Touto výhrou jsme se dokázali dostat na první místo tabulky o dva body.

Děkuji všem fanouškům za podporu po celou sezónu při domácích i venkovních zápasech.