Závěrečná zpráva – Fotbal – Muži – Podzim 2016

Těškovice 6:3 Budišovice – zápas, kde jsme vedli po 20. minutách 3:0 ale do poločasu si nechali dát 2 góly a zkomplikovali si zápas. Ve druhém poločase se nám podařilo přidat dva góly. Hosté ale před koncem snížili na 5:3. Naštěstí se nám podařilo v závěru opět odskočit na rozdíl tří branek.

Góly: 4x Vojta Vavrečka, 1x Tomáš Rek, 1x Vladimír Šenk

Hrabyně 4:2 Těškovice – zápas, který se nám hrubě nevydařil. Po brzkém inkasované gólu jsme se přizpůsobili hře soupeře. Poločas jsme prohráli 2:0. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo snížit. Ale za minutu jsme opět inkasovali. Zápas skončil naší prohrou 4:2 po velmi slabém výkonu zakončeném červenou kartou Vojty Vavrečky.

Góly: 1x Vladimír Šenk, 1x Adam Dluhoš

Těškovice 4:2 Horní Lhota – Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli jasně lepší a v poločase vedli 3:0. Druhý poločas převzali aktivitu hosté a podařilo se jím snížit. Na tento gól jsme dokázali odpovědět tím nejlepším způsobem, když dal svůj premiérový gól Mirek Korčák. Hosté v závěru dokázali vstřelit ještě jednu branku a upravit konečný výsledek na 4:2.

Góly: 2x Libor Gelačák, 1x Vladimír Šek, 1x Mirek Korčák

Skřípov 1:3 Těškovice – Těžký zápas na hřišti Skřipova, kde jsme brzo prohrávali. Naštěstí se nám i přes nevýrazný výkon podařilo do poločasu vyrovnat. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Dokázali jsme vstřelit dvě branky a utkání dohrát na polovině domácích.

Góly: 1x Vojta Vavrečka, 1x Honza Šenk, 1x Matěj Krayzel

Štítina 3:3 Těškovice – Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme podali velmi špatný výkon a prohrávali 3:1. Ve druhém poločase nastoupil úplně jiný tým. Dokázali jsme vyrovnat na 3:3 a v závěru sahali po vítězství. Bohužel nám byl vítězný gól pro údajný offside neuznán.

Góly: 2x Matěj Krayzel, 1x Adam Dluhoš

Kyjovice 2:3 Těškovice – Zápas, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem. V poločase jsme vedli 2:1, ale mohlo to být daleko víc, když jsme nedokázali proměnit jasné šance. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení. Bohužel závěr se nám nevydařil. Po sérii víc než 100% šancí nás domácí potrestali a snížili na 2:3. Závěrečný tlak se nám podařilo se štěstím ubránit.

Góly: 2x Jakub Krayzel, 1x Libor Gelačák

Větřkovice 0:9 Těškovice – Zápas, kde jsme od začátku do konce byli jasně lepším. Škoda jen toho, že jsme nevyhráli vyšším rozdílem, protože šancí jsme měli více než dost.

Góly: 3x Vojta Vavrečka, 2x Libor Gelačák, 2x Mirek Korčák, 1x Bohdan Sroka, 1x Dalibor Illík

Těškovice 8:2 Chvalíkovice – Zápas, kde jsme rychle vedli 3:0. Bohužel pak přišel herní útlum a hrála se vyrovnaná ‘‘ kopaná‘‘. Obraz hry se změnil až v posledních 15. minutách. Vysoká výhra po slabém výkonu.

Góly: 3x Vojta Vavrečka, 1x Vladimír Šenk, 1x Libor Gelačák, 1x Jan Šenk, 1x Matěj Krayzel, 1x Michal Hoza

Raduň 2:5 Těškovice – Těžké utkání na těžkém terénu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit šance na začátku a domácí se šťastně dostali do vedení. Do poločasu jsme dokázali stav utkání otočit. Ve druhém byli jasně lepší a vyhráli 2:5.

Góly: 3x Libor Gelačák, 1x Mirek Korčák, 1x Dalibor Illík

Těškovice 4:1 Komárov – Poslední utkání, ve kterém se hrál vyrovnaný fotbal. V poločase jsme vedli 2:0. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, ale my dokázali vstřelit dva góly a utkání vyhrát.

Góly: 1x Jakub Solnický, 1x Vladimír Šenk, 1x Mirek Korčák, 1x vlastní