Obrana: Dalibor Illík — Jakub Solnický — Libor Brož — Jakub Krayzel
Záloha: Tomáš Rek — Libor Galečák — Vladimír Šenk — Jan Šenk — Matěj Krayzel
Útok: Čestmír Korčák — Vojtěch Vavrečka

Náhradnící: Bohdan Sroka, Patrik Jedlička

Branky: 1x Vojtěch Vavrečka

K prvnímu jarnímu utkání jsme zajížděli na hřiště nedalekých Budišovic.
Do utkání jsme vstoupili lépe než domácí. Hned v úvodní minutě se do šance dostal Honza Šenk, ale jeho střela byl v poslední chvíli zblokována. V druhé minutě už se stav utkání změnil. Po přihrávce Vladimíra Šenka a chybě domácího obránce se ocitl před domácím gólmanem Vojta Vavrečka a vstřelil úvodní gól.
Naši hráči se snažili přidat další branku, ale i přes obrovské šance se nám to nepodařilo. Bohužel v 16. minutě se domácím po ojedinělé střele podařilo vyrovnat. Od této doby se hra vyrovnala a v určitých situacích byli domácí lepší. Do poločasu se stav utkání nezměnil.
Po důrazném vyříkání v poločasové přestávce, se naše hra zlepšila. Během druhého poločasu, který se z větší části odehrával na polovině domácích, jsme si dokázali vytvořit několik obrovských šanci.
Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Utkání skončilo remízou 1:1 což je pro náš tým vzhledem k druhému poločasu určitě ztráta.
Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.

Příští utkání: 1.4.2017 15:30 Těškovice : Hrabyně

H.Lhota – Hrabyně 4:0 (4:0)

TJ DUBINA Větřkovice – TJ Vítěz Březová 0:12 (0:0)

TJ Sokol Budišovice – TJ Sokol Těškovice 1:1 (1:1)

SK Komárov – TJ Sokol Skřipov 2:2 (1:1)