Obrana: Dalibor Illík — Jakub Solnický — Jakub Krayzel
Záloha: Tomáš Rek — Libor Galečák — Vladimír Šenk — Jan Šenk — Libor Galečák
Útok: Čestmír Korčák — Vojtěch Vavrečka

Ostatní: Sroka Bohdan – omluven, Rek Tomáš – viróza, Brož Libor – zranění

Úvod prvního domácího jarního zápasu byl hodně opatrný, ale v 5.min. se ujímáme vedení po hlavičce Dalibory Illíka na 1:0. SUPER vstup do zápasu.
Bohužel hosté ihned korigují skóre utkání již v 6.min., a to po chybě ve středu obrany – 1:1.
Natěšený soupeř střílí v 8.min, z poza šestnáctky – Roman kryje.
Naše další střelecké pokusy z kopaček Honzy Šenka a Matěje Krayzla brankou neskončily.
Ve 22.min. se prosazuje opět Matěj Krayzel a následně Mirek Korčák, ale hostující gólman byl „PROTI“. Stav se nemění.
Ve 34.min. po našem soustavném tlaku chybuje soupeř ve středu obrany a Matěj Krayzel skóruje v pohodě na 2:1.
Do poločasu jsme se opět po chybě soupeře prosadili, a to z kopačky Vladimíra Šenka na 3:1.
Druhý poločas byl jasně v naší režii. Střelecké šance Vojty Vavrečky a Matěje Krayzla se bohužel neujaly. Naštěstí se v 72.min. prosadil Libor Gelačák , a bylo to 4:1.
V 77.min. po naší pěkné kombinační akci, vyráží hostující gólman nastřelený míč před zabíhajícího Jana Šenka, který skóruje na 5:1.
V závěru utkání hosté korigují na konečných 5:2.

Příští utkání: Horní Lhota – Těškovice, Sobota 8.4.2017 v 15:30 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.