Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Rek Tomáš (Strojil Ondřej) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor (Brož Libor) — Jedlička Patrik
Útok: Krayzel Matěj (Sroka B.) — Vavrečka Vojta

Náhradníci: Václav Vyležík – zranění

Po týdenní pauze – VOLNO, jsme se připravovali na další mistrovské utkání se Skřípovem. Tomuto utkání předcházela středo-čtvrteční sněhová kalamita, na základě které OFS Opava zrušil víkendové mistrovské utkání (poškození hřiště a možné následky). Díky DOHODĚ obou mužstev a DOHODĚ s OFS Opava, za přičinění zaměstnanců OÚ Těškovice, se hrací plocha upravila-zprovoznila a utkání se mohlo sehrát.
Utkání se hrálo první poločas jak „na houpačce“. Soupeř zahrozil již v 1.min utkání, a to střelou mimo naši branku. Naše šance v podobě zakončení T.Reka, M. Krayzla a V.Vavrečky také brankou neskončily. Přesto jsme se do konce poločasu, po našem intenzivním tlaku prosadili, a to vysunutím zabíhajícího H.Šenka, který po „blafáku“ překonal vybíhajícího hostujícího gólmana, ale nastřelil pouze boční síť – NIC.
Po naší další standartní situaci z rohového kopu, skóroval Vladimír Šenk pohotovou střelou na 1:0.
Do konce poločasu vzniknul „závar“ v pokutovém území hostů, kdy se míč dostal za hranici brankové čáry, ale jak Hlavní sudí, tak i domácí Pomezní – branku neuznali. (v poločase se hostující gólman přiznal, že to branka byla – pozdě).
Druhá půle zápasu byla opět o šancích, vynucených chybách a rozdávání žlutých karet.
Naštěstí jsme v závěru utkání díky Janu Šenkovi a ROMANOVI v brance, udrželi cenné vítězství 1:0. 3.body tak zůstaly DOMA.

Příští utkání: Těškovice – V O L N O, Odhlášení mužstva SEDLICE.
Další utkání: DERBY Těškovice – Kyjovice, Sobota 6.5.201716:30 hod.

Mladší ŽÁCI: Těškovice – Vřesina, Sobota 29.4.201714:15 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.