Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Matěj Krayzel (Ondra Strojil) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Petr Lazecký — Rek Tomáš
Útok: Korčák Miroslav (Michal Hoza) — Vavrečka Vojta

Ostatní: Brož Libor, Jedlička Petr – zranění

První půle tohoto zápasu, po sobotní předehrávce (Březové – Skřípov 3:0), neměla ten správný „náboj“.
Naši sice měli aktivní hrou na hrbolatém hřišti 90% ze hry, ale domácí 2x nečekaně zahrozili a Roman spolu s obranou musel „čarovat“- 0:0.
Ve 35 .min po pěkné kombinaci – konečně skóruje Jan Šenk na 0:1. Bohužel domácí po hrubé chybě naší obrany vyrovnávají na 1:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Druhá půle je obrazem té první, ale střelecky se stále nemůžeme prosadit. Naštěstí se konečně prosadí Jan Šenk a v 55.min zakončuje na 1:2. Následně přesprintuje střídající Ondra Strojil po levé straně oba protihráče, a jeho zpětnou přihrávku zakončuje Jan Šenk na 1:3.
Konečnou tečku zápasu „udělal“ aktivní Ondra Strojil, když po sólu skóroval na konečných 1:4.

Příští utkání: Těškovice – Raduň, Neděle 4.6.2017 v 16:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.