Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Tomáš Rek — Šenk Jan (Strojil Ondřej) — Šenk Vladimír — Gelačák Libor — Lazecký Petr
Útok: Matěj Krayzel (Sroka Bohdan) — Vavrečka Vojta

Náhradníci: Juchelka Daniel

V dalším podzimním sychravém utkání jsme na domácí půdě,, po více než 20-ti letech nastoupili k očekávanému DERBY s mužstvem Pusté Polomi „B“. Byl to zápas Prvního mužstva s Druhým mužstvem Tabulky, a to o pozici vítěze v podzimní části soutěže 2017/2018.
Byl to zápas dvou poločasů, kde Domácí prakticky napustili Hosty k „ničemu“ a do poločasu jsme po brankách ve 13.min., kdy po vysunutí Vladimíra Šenka skóruje nabíhající Matěj Krayzel na 1:0, a ve 15. min. zakončujeme po vybojovaném míči Vojty Vavrečky a následném centru na zabíhajícího Jana Šenka – 2:0.
Ve 35.min se soupeř uvolňuje v našem pokutovém území – Penalta, ale ROMAN – Kryje! Skóre se tak nemění a další šance z obou stran ke změně skóre do poločasu nevedou.
Ve druhé půli se Hosté dostali v 54.min ke snížení skóre na 1:2, a následně ve 59.min opět Hosté dorovnávají na 2.2 (Roman – bohužel „statista“) – ŠOK pro domácí !!!
V 61.mi. skórují Hostě po jasné „offsidové“ situaci na 2:3, ale Pomezní i Hlavni „v klidu“, Zlomový bod utkání !!!
V 70. min. faul na střídajícího Dušana Sýkoru a následnou slovní urážku z pozice Hostů Hlavní sudí sice nevidí, ale „oplátku“ Dušana viděl – ČERVENÁ – hrajeme v 10-ti.
Z následného trestného kopu skórují Hosté na 2:4 (Roman neviděl přes zeď).
V závěru utkání jsme si sice vytvořili několik brankových situací, ale bohužel – NIC.
Naopak soupeř KONTROVAL do naší otevřené – oslabené obrany na konečných 2:5.
Děkuji všem hráčům obou mužstev za předvedený kvalitní herní a bojovný výkon.

Blahopřeji soupeři za vítězství v tomto novodobém DERBY, které si ve druhém poločase –
zasloužili. Bylo to DERTBY, které ukázalo Techniku, Taktiku, SRDCE hráčů a chuť po