Zprávy místního rozhlasu

Zprávy místního rozhlasu
pondělí 19. března 2018

Od 3.4.2018 do 20.5.2018 začne rekonstrukce silnice č.464 Výškovice ,Tísek, Bílovec. Na této trase bude umístěno dopravní značení. Vzhledem tomu, že v části silnice bude platit úplná uzavírka, doporučujeme jezdit do Bílovce přes Bítov a Lubojaty.

Starosta obce zve naše občany na informační diskuzní schůzku, která se bude konat ve středu 21. března v malém sále KD v 18. hod.
Na programu bude starosta obce informovat o průběhu projektu -Decentralizace čistění odpadních vod v obci
– Záměru obce Těškovice o koupi nemovitosti místního pohostinství
– Rekonstrukce objektu Základní školy Těškovice
Názory vás občanů budou sloužit zastupitelstvu k vyhodnocení jejich záměru.

MUDr. Nohelová upozorňuje , že příští týden 22. března bude v Těškovicích ordinovat odpoledne a 29.3. bude ordinovat dopoledne.

V sobotu 24. března v 19. hod. vystoupí v našem kulturním domě v rámci divadelní přehlídky Těškovické jaro ochotnický soubor Drahotuše a představí se v komedii Bezkontaktní ženy. Předprodej vstupenek na obecním úřadě.

Tuto sobotu 24. března bude ve spolupráci s firmou Marius Pedersen proveden v době od 8.00 do 11.30 hod. sběr nebezpečných a velkoobjemových odpadů z domácnosti.

Označeno v Rozhlas

Rozlosování jarní části sezóny 2017/2018 Muži – Žáci

Žáci – jaro 2018
Muži – jaro 2018Označeno v Dění v obci, Fotbal - Výsledky utkání

Vyjádření společnosti T-MOBILE

ohledně signálu ve vaší obci. Problém s pokrytím jsme řešili s naším oddělením plánováním sítě. V části obce, která je již částečně pokryta, v průběhu března dojde k navýšení výkonu antény, tím dojde ke zlepšení indoor – pokrytí v objektech. Část obce Těškovice je však odstíněna terénní vlnou – zde nelze žádného zlepšení docílit. Problém by zde řešila až výstavba nového vysílače. O jeho případné výstavbě se teprve rozhoduje. O dalších případných změnách Vás budeme informovat.

S pozdravem
Daniel Pech

CS administrátor podpory tech., dat. a multimed. služeb – consumer

T-Mobile Czech Republic a.s.
Collinova 420, 500 03 Hradec Králové
Web: http://t-mobile.cz/

Označeno v Dění v obci, Obecní úřad

SIGNÁL SÍTĚ MOBILNÍCH OPERÁTORŮ NA ÚZEMÍ OBCE TĚŠKOVICE

Vážení spoluobčané, prostřednictvím dotazníků pro nedostatečného pokrytí signálem mobilních operátorů byly shromážděny následující počty dotazníků.

Mobilní operátor Počet formulářů Počet telefonních čísel
T-Mobile 9 18
Vodafone 5 7
O2 10 27
Sazka Mobil 1 1
Celkem 25 53

Prozatímní odpovědi mobilních operátorů – jsou k zhlédnutí v přílohách. Následuje zaslání vyplněných dotazníků k jednotlivým operátorům pro další řešení problematiky již s vámi konkrétními zákazníky. Již v průběhu závěru roku mne jako starostu obce kontaktoval pracovník společnosti O2 a chtěl se mnou řešit nedostatečnost signálu konkrétním vyzkoušením nastavení mobilu. Jelikož nemám mobilního operátora společnost O2 nemohl jsem mu vyhovět. Žádáme, vás kteří budete pravděpodobně kontaktováni pracovníky mobilních operátorů, aby jste jim věnovali váš čas pro analýzu nedostatečného pokrytí a umožnili jim předpokládám zlepšit služby na základě této dotazníkové akce.

Odpověď:T-Mobile
Odpověď:Vodafone
Odpověď:O2

Označeno v Dění v obci, Obecní úřad

Veselé Vánoce

Štědrý večer už je tady, sníh už padá do zahrady,
na stromečku svítí svíčky a vyhlížíme andělíčky.

Mají sáně s párem koní, rolničky jim hezky zvoní.
Rychle upalují bílou plání, vezou všechna lidská přání:
pytel štěstí, náruč lásky, žádný stesk a žádné vrásky.

Vážení spoluobčané,
je před námi závěr roku 2017 a
celý nový rok 2018.

Dovolte mi, abych z tohoto místa jménem svým, jménem zastupitelstva a zaměstnanců obce popřál všem občanům radostné a požehnané prožití vánočních svátků, mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce 2018.
Děkuji členům zastupitelstva a zaměstnancům obecního úřadu za práci, kterou odvedli v letošním roce pro zvelebování obecního majetku a za služby poskytované nejen občanům naší obce.
Všem zájmovým složkám děkuji za jejich spolupráci s obecním úřadem, za spolupráci mezi sebou a také za skvělou reprezentaci obce v různých soutěžích okresního a republikového charakteru. Všem těm, kteří svoji dobrovolnou činností přispěli k bohatému společenskému životu v obci, ze srdce děkuji. Vždyť právě tato činnost drží pospolitost naší obce, kterou nám mohou mnozí závidět.
Děkuji také fanouškům sportovních soutěží a zájezdů za podporu nás, „Těškovjáků“, při bojích o mety nejvyšší, kdy vaše povzbuzení je jistě motorem lepších sportovních výkonů.
Také děkuji paní ředitelce příspěvkové organizace, všem pedagogickým pracovníkům a zaměstnancům základní a mateřské školy za péči o výchovu a vzdělání dětí, a přeji jim, aby nadále zvyšovali prestiž našich školských zařízení svou obětavou prací. Zaměstnancům jídelny děkuji za skvělou stravu nejen pro školní dítka, ale i pro seniory v naší obci, kteří jejich služby využívají.

V neposlední řadě ze srdce děkuji otci Piotru Rakovi za duchovní vedení občanů, mládeže a dětí, které je nezbytnou a neodmyslitelnou součástí života v naší obci.
Všem ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci v nadcházejícím roce 2018. Přeji Vám co nejvíce pohody do nadcházejících svátečních dnů a především všem hodně zdraví.

Ing. Martin Sedlák, starosta obce Těškovice

Označeno v Obecní úřad

Závěrečná zpráva podzimní části sezóny 2017/2018

MUŽI – Podzim 2017/2018

K prvnímu podzimnímu utkání podzimní části sezóny jsme nastoupili na hřiště – Větřkovic. Utkání mělo jednoznačný průběh, čemuž odpovídá i poločasový výsledek 0:5. Druhý poločas byl „zbytečnou honbou“ o nejlepšího střelce utkání, tudíž se nebránilo, a ale jen útočilo. Výsledek 1:8.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Matěj Kraxzel – 2x, Jan Šenk – 2x, Čestmír Korčák, Vladimír Šenk.
Po přeloženém utkání – Den obce, jsme nastoupili další týden k DERBY v Kyjovicích. Domácí se na toto utkání velmi dobře připravili a díky zabezpečené obraně nás nepustili do zakončení. Naštěstí se prosadil v prvním poločase Čestmír Korčák a v nastavení „rychlík“ Vojta Vavrečka – 0:2.
Branky: Čestmír Korčák, Vojta Vavrečka.
V dalším podzimním sychravém utkání jsme hostili mužstvo – Budišovice. Po dlouhém a systematickém herním výkonu jsme se prosadili do poločasu na 2:0, a celkově na konečných 4:1.
Branky: Matěj Krayzel, Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka, Michal Hasoň
V dalším kole jsme vyměnili pořadatelství a sehráli mistrovské utkání opět na domácím hřišti. Po jednoznačném poločase 5:0, jsme nakonec zvítězili 8:0.
Branky: Vojta Vavrečka – 4x, Jan Šenk, Michal Hasoň, Matěj Krayzel, Ondra Strojil
V dalším utkání jsme přivítali za trvalého deště mužstvo – Vávrovic „B“. Bylo to utkání, kde na nikom z hráčů nezůstala „nitka suchá“, stejně jako papír kronikáře. Do poločasu jsme vedli 3:0, celkově pak 7:0.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Čestmír Korčák – 2x, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel, Dalibor Illík
Další utkání na silně podmočeném terénu jsme sehráli na hřišti – Horní Lhoty. Po vydřeném prvním poločase v náš prospěch – 1:3., jsme v hektickém závěru pojistili vítězství na konečných 1:4.
Branky: Petr Lazecký – 2x, Vojta Vavrečka, Daniel Juchelka
Následovalo domácí utkání „za babího-léta“ s ambiciózním mužstvem – Komárova. Po vydřeném prvním poločase a vedení 2:1, jsme nakonec pojistili vítězství na 3:1.
Branky: Vojta Vavrečka, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel
Ve venkovním utkání jsme nastoupili proti „nevyzpytatelnému“ mužstvu – Skřípov. Díky kvalitní kombinační a důrazné hře jsme domácí do ničeho nepustili, max. k vlastní brance a zaslouženě vedli do poločasu 0:2. Ve druhé půli jsme navázali na dobrý výkon z 1.poločasu a zaslouženě zvítězili 0:4 (jalový výkon SUDÍHO).
Branky: „Matěj Krayzel“, Vojta Varečka, Jan Šenk, Vladimír Šenk
A pak to prostě přišlo a my jsme doma přivítali podceňované mužstvo – Raduň. Do konce prvního poločasu hosté 3x zakončují a je to nečekaně 0:3. Ve druhé půli jsme sice herně zabrali, ale skóre se podařilo korigovat JEN na konečných 3:4.
Branky: Vladimír Šenk, Jan Šenk – 2x
Po zpackaném domácím utkání jsme zajížděli na promočené hřiště – Chvalíkovice. Díky bojovnému výkonu a kvalitnímu výkonu Hlavního sudího (nenechal nás rozkopat) jsme vyhráli 1:7 (poločas 0:5).
Branky: Matěj Krayzel – 2x, Tomáš Rek – 2x, Vojta Vavrečka, Dalibor Illík, Jakub Krayzel

Následuje dlouho očekávané „staronové“ DERBY s Pustou Polomi „B“. Naši hráči odvedli v první půlce maximum a prakticky hosty nepustili do zakončení. Tomu odpovídal i výsledek poločasu – 2:0. Ve druhé půli nastal nečekaný obrat, naše mužstvo začalo hrát křečovitě a kupit chyby v rozehrávce. Naopak hosté vyhrávali osobní souboje a nemýlili se v zakončení a konečný výsledek 2:5 byl „Tragedií“, které přihlíželo přes 200 místních a přespolních fanoušků.
Branky: Matěj Krayzel, Jan Šenk
Poslední utkání podzimní části sezóny jsme sehráli za silného větru na hrbolatém hřišti – Hrabyně. Po bojovném výkonu a vytvoření několika slibných brankových šancí se do poločasu prosadil Matěj Krayzel – 0:1. Následný tlak domácích v závěru zápasu jsme díky Romanovi přečkali a přivezli tak 3.body.
Branky: Matěj Krayzel

Skončili jsme tak na 2. místě s 30.body a skórem 53:14 za vedoucí Pustou Polomi (taky 30.bodů, lepší skóre), což není OSTUDA – ale ŠKODA, protože sezóna byla velmi dobře rozehrána.

Děkuji všem skalním fanouškům za morální a hlasivkovou podporu nejen při domácích zápasech, ale u i těch venkovních, kdy nám vytvářeli „domácí“ prostředí.
Děkuji také všem hráčům za předvedené výkony, representaci obce a TJ.

Střelci – Podzim sezóny 2017/2018, III. třída sk. C

Vojta Vavrečka – 14x

Matěj Krayzel – 11x

Jan Šenk – 7x

Vladimír Šenk – 6x

Čestmír Korčák – 4x

Michal Hasoň – 2x
Dalibor Illík – 2x
Petr Lazecký – 2x
Tomáš Rek – 2x

Ondra Strojil – 1x
Danek Juchelka – 1x
Jakub Krayzel – 1x

M.Šenk.

Originál zprávu naleznete zde.

Označeno v Muži - Podzim 2017

Hrabyně – Těškovice 0:1 (0:1)

Branky: Matěj Krayzel

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Juchelka Daniel (Hoza Mchal) — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Šenk Jan — Šenk Vladimír — Gelačák Libor — Rek Tomáš — Strojil Ondra
Útok: Matěj Krayzel (Sroka Bohdan) — Vavrečka Vojta

Čestmír Korčák. Dalibor Illík – zranění, Petr Lazecký , Michal Hasoň, Václav Vyležík – omluveni

V posledním podzimním utkání jsme nastoupili na podmočeném–hrbolatém hřišti, a to za silného větru – mužstva Hrabyně.

Utkání začalo oboustranným aktivním útokem, který v 6.min. zakončuje po rohovém kopu Vojta Vavrečka, ale Domácí vykopují z brankové čáry – NIC. Další pas Vojty Vavrečky na zabíhajícího Tomáše Reka – NIC. Naopak Domácí zahrozí v 10.min. – Roman kryje.

Ve 20.min. – po závaru v soupeřově šestnáctce zakončuje Jan Šenk, ale střela je v přehuštěném pokutovém území zblokována – NIC. Tentýž hráč zabránil při následném BREAKU domácích 3 na 2 vypíchnutím míče – skóre se nemění. Ihned po naší rozehrávce zakončuje Matěj Krazzel – JEN do břevna – NIC.

Ve 30.min. postupuje soupeř v přečíslení, ale Roman kryje. Naopak na druhé straně v průniku zakončuje „skákající“ míč na úrovni šestnáctky Matěj Kraxzel – vysoko nad (tutovka) – NIC. Matěj Krayzel se konečně prosadí ve 35.min., kdy po našem odkopu zaběhne z poloviny hřiště za obranu Domácích a konečně skóruje na 0:1.

Ve 38.min. jsme sí po výborné kombinaci 2x Daniel Juchelka + Vojta Vavrečka a následný centr na Matěje Krayzla – bohužel mimo branku domácích – NIC.

V 39.min. musí v obraně Vladič „hasit“ break domácích. Následný centr Domácích vede ve 43.min. ke střílenému centru – naštěstí vedle levé tyče naší branky. Do konce poločasu zakončujeme po průniku Tomáše Reka a jeho neúspěšném zakončení, dorážkou opět mimo tyče Hostů – NIC.

Ve druhé půli zpracuje „zbrkle“ odkopnutý míč domácího gólmana Vladimír Šenk, a  zkušeně obejde stopera Domácích, ale jeho PLACÍRKA do protipohybu domácího gólmana končí jenom na venkovní tyči Domácích – NIC. V 52.min. následuje další gólová šance, kdy Libor Gelačák zakončuje – gólman vyráží – Vladič v záklonu přestřelí – NIC. Následovala potyčka Matěje s Domácím hráčem – výsledkem byly „žluté karty“.

V 55.min. bal Matěj Krayzel v průniku, ale – NIC. V 57.min. zakončuje „zbrkle“ střelou z dálky vysoko NAD – Vladimír Šenk. V další minutě pak opět z dálky zakončuje Daniel Juchelka – těsně vedle pravé tyče překvapeného domácího gólmana – NIC.

V závěru utkání, kdy domácí stupňovali tlak „včetně SUDÍHO“ na naší bránu, – nás 3x „podržel“ Roman, který po sérií dlouhých autů do naší šestnáctky a rohových kopech vytěsnil míče na zmiňované ROHY a nebo je přímo KRYL. Vezeme tedy 3.body a „pronásledujeme“ se 30.body vedoucí Pustou Polom (o skóre). M.Šenk.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Označeno v Muži - Podzim 2017

Těškovice – Pustá Polom „B“ 2:5 (2:0)

Branky: Matěj Krayzel, Jan Šenk

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Tomáš Rek — Šenk Jan (Strojil Ondřej) — Šenk Vladimír — Gelačák Libor — Lazecký Petr
Útok: Matěj Krayzel (Sroka Bohdan) — Vavrečka Vojta

Náhradníci: Juchelka Daniel

V dalším podzimním sychravém utkání jsme na domácí půdě,, po více než 20-ti letech nastoupili k očekávanému DERBY s mužstvem Pusté Polomi „B“. Byl to zápas Prvního mužstva s Druhým mužstvem Tabulky, a to o pozici vítěze v podzimní části soutěže 2017/2018.
Byl to zápas dvou poločasů, kde Domácí prakticky napustili Hosty k „ničemu“ a do poločasu jsme po brankách ve 13.min., kdy po vysunutí Vladimíra Šenka skóruje nabíhající Matěj Krayzel na 1:0, a ve 15. min. zakončujeme po vybojovaném míči Vojty Vavrečky a následném centru na zabíhajícího Jana Šenka – 2:0.
Ve 35.min se soupeř uvolňuje v našem pokutovém území – Penalta, ale ROMAN – Kryje! Skóre se tak nemění a další šance z obou stran ke změně skóre do poločasu nevedou.
Ve druhé půli se Hosté dostali v 54.min ke snížení skóre na 1:2, a následně ve 59.min opět Hosté dorovnávají na 2.2 (Roman – bohužel „statista“) – ŠOK pro domácí !!!
V 61.mi. skórují Hostě po jasné „offsidové“ situaci na 2:3, ale Pomezní i Hlavni „v klidu“, Zlomový bod utkání !!!
V 70. min. faul na střídajícího Dušana Sýkoru a následnou slovní urážku z pozice Hostů Hlavní sudí sice nevidí, ale „oplátku“ Dušana viděl – ČERVENÁ – hrajeme v 10-ti.
Z následného trestného kopu skórují Hosté na 2:4 (Roman neviděl přes zeď).
V závěru utkání jsme si sice vytvořili několik brankových situací, ale bohužel – NIC.
Naopak soupeř KONTROVAL do naší otevřené – oslabené obrany na konečných 2:5.
Děkuji všem hráčům obou mužstev za předvedený kvalitní herní a bojovný výkon.

Blahopřeji soupeři za vítězství v tomto novodobém DERBY, které si ve druhém poločase –
zasloužili. Bylo to DERTBY, které ukázalo Techniku, Taktiku, SRDCE hráčů a chuť po
vítězství. A hlavně děkuji všem místním i přespolním fanouškům z Pusté Polomi,
za vytvoření divácké a kulturně-sportovní kulisy, která byla na úrovni – tedy Fair-Play,
kde celkových účastníků bylo přes 180 !!! Děkujeme.

M.Šenk.

Poslední podzimní utkání: Hrabyně – Těškovice, Sobota 4.11.2017 ve 14:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Označeno v Muži - Podzim 2017

Chvalíkovice – Těškovice 1:7 (0:5)

Branky: Matěj Krayzel – 2x, Tomáš Rek – 2x, Vojta Vavrečka, Matěj Krayzel, Jakub Krayzel

Do zápasu jsme vstoupili za vytrvalého deště a bylo vidět, že se nikomu v takovém počasí nechce hrát.
4.minuta – po pěkném pásu od Petra Lazeckého na Vojtu Vavrečku, který zatáhnul míč, dal pod sebe na volného Libora Gelačáka, ten trefuje gólmana, který vyráží míč před Matěje
Krayzla. Ten dává gól – 1:0.
13.minuta – Petr Lazecký vysouvá Vojtu Vavrečku, který využívá své rychlosti a řítí se sám na gólmana, levačkou zakončuje – 2:0.
15.minuta – Soupeř se trochu osmělí a vyšle gólovou střelu na branku, jenž naštěstí bravurním zákrokem Roman vyráží na roh.
23.minuta – Tomáš Rek po centru Petra Lazeckého se objevuje tváří v tvář gólmanovi, bohužel nedává. Z následného rohu však skóruje – 3:0.
31.minuta – po krásné kombinaci středem hřiště se k míči dostává Tomáš Rek a pohotovou střelou zakončuje – 4:0.
40.minuta – Libor Gelačák zatáhnul míč, dává pod sebe na volného Matěje Krayzla, ten se nemýlí – 5:0.
2.poločas
Michal Hasoň střídá v útoku Matěje Krayzla, Dušan Sýkora jde hrát místo Petra Lazeckého.
Do 2.poločasu vstupuje mužstvo v trochu pozměněné sestavě a v ospalém tempu, který využívá soupeř.
50.minuta – Roman musí opět vytáhnout bravurní zákrok proti soupeřově skvělé střele.
61.minuta – Po zákroku na Michala Hasoně kopeme přímák, ke kterému se staví Vladimír Šenk, hostující brankář jeho pokus vyráží k nohám Dalibora Illíka, ten skóruje – 6:0.
75.minuta – Tomáš Rek po zaběhnutí z pravé strany centruje a Jakub Krayzel hlavou zvyšuje – 7:0.
88.minuta – soupeř po pěkné střele koriguje stav utkání na 7:1.
Do 2.poločasu nastoupil ještě v 60.minutě Ondra Stroji místo zraněného Honzy Šenka a Bohdan Sroka šel místo Libora Gelačáka.
Malé shrnutí zápasu:
Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, místy jsme se museli vyrovnat se zbytečně ostrými zákroky soupeře. Naštěstí utkání vedl velmi zkušený rozhodčí, takže nedocházelo k vyhroceným situacím.

Patrik Jedlička

Příští utkání: DERBY Těškovice – Pustá Polom „B“, Sobota 28.10.2017 v 14:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Označeno v Muži - Podzim 2017

Těškovice – Raduň 3:4 (0:3)

Branky: Vldimír Šenk, Jan Šenk – 2x

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Tomáš Rek — Šenk Jan — Šenk Vladimír — Sýkora Dušan (Strojil Ondřej) — Jedlička Patrik
Útok: Korčák Miroslav (Sroka Bohdan) — Vavrečka Vojta

Ostatní: Gelačák Libor, Matěj Krayzel, Juchelka Daniel , Petr Lazecký, Michal Hasoň – omluveni

V dalším podzimním „babím létě“ jsme přivítali na domácím hřišti „opožděné“ mužstvo Raduně (zbytek hráčů dorazil v rámci čekací doby později – ale stálo to za to – hlavně pro diváky).
Úvod zápasu herně patřil domácím, ale ideální vysunutí Vladimíra Šenka ve 3.min. na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, který se proti vybíhajícímu gólmanu „z oči v oči“ neprosadil – byl z toho JEN rohový kop – NIC.
Od této chvíle se Hosté osmělili, a díky svému důrazu v osobních soubojích, napadání a v dobře zajištěné obraně skórovali do poločasu na 0:3, a to následovně: Po chybě na naší levé straně hřiště v 8.min. zakončují Hosté na 0:1. V 15.min. Hosté opět po „přestřelce“ v naší šestnáctce kontrují před vybíhajícím Romanem na 0:2. Ve 22.min. Hosté zakončují po naší špatné defenzivní hře střelou z poza šestnáctky do naší šibenice na 0:3 – pro nás „ŠOK“. Hosté poté „polevili“ a naše mužstvo si tak vytvořilo dalších několik dalších – minimálně 4.gólových šancí, ale nebylo nám do poločasu přáno, tedy poločas bohužel – 0:3.
.
Do druhého poločasu nás „hnali“ hlasivkově „skalní příznivci“ ke snížení nepříznivému skóre a možnému vyrovnání zápasu. Vysunutí Tomáše Reka a jeho zpětný centr v 46.min. utkání ke snížení skóre nevedl. Taktéž „housle“ Dušana Sýkory a následné vysunutí opět na Tomáše Reka, ke snížení skóre nevedly. Teprve v 57.min. střídající Ondra Strojil nastřeluje břevno Hostů a nabíhající Vladimír Šenk snižuje dorážkou na 1:3.
Po otevření naší obrany z důvodu korigovat výsledek utkání – naopak inkasujeme, a to v 64.min. kdy Hosté sice nastřelují JEN tyčku naší branky , ale následná dorážka Hostů do prázdné branky – 1:4.
Po této inkasované brance jsme „úplně otevřeli hru“ a hráli na jednoho obránce Patrika. Toto se nám povedlo a díky soustavnému tlaku na soupeře jsme se prosadili v 68.min., a to z kopačky Jana Šenka z poza šestnáctky „slabší pravou“ – 2:4. Další snížení nepříznivého skóre bylo v 78.min., kdy Tomáš Rek zatáhl po pravé straně hřiště, Bohdan Sroka tečoval na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, který vybídl ke skórování Jana Šenka na 3:4.
HEKTICKÝ konec tohoto utkání Hosté zvládli a zasloužené si „odvezli“ 3.body. Děkuji všem skalním fanouškům za hlasivkovou podporu, která hnala naše mužstvo ke srovnání skóre – DÍKY. Děkuji taktéž celému mužstvu za bojovný a herní výkon ve druhém poločase, který bohužel ke srovnání skóre či vítězství nevedl.

Příští utkání: Chvalíkovice – Těškovice, Neděle 22.10.2017 v 14:00 hod.

M.Šenk.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Označeno v Muži - Podzim 2017