Výsledky utkání – Mladší žáci – podzim 2015

Pustá Polom – Těškovice 14:2
Těškovice – Chlebičov 5:11
Těškovice – Dolní Životice 3:3 (2:3)

Branky: Urbánek J. – 2x, Nosek L.

• Naši mladší žáci v novém Systému 1+5 nastoupili na zkráceném hřišti pod vedením M.Hozy, Jak.Solnického a J.Šenka, k prvnímu mistrovskému utkání, a to proti mužstvu Dolních Životic.
  • Naši mladí „nováčci“ sice inkasovali hned v 1.minutě utkání na 0:1, ale během 5-ti minut se skóre dorovnalo na 1:1.
  • Zkušenější soupeř využil našich chyb při „hokejovém střídání“ a postupně zvýšil skóre na 1:3.
  • Našemu mužstvu se však podařilo do konce poločasu snížit na 2:3 a tím si udržet možnost na vyrovnání.
  • Druhý poločas bylo naše mužstvo „hnáno“ přítomnými diváky (rodiči a fandy) k vyrovnání, což se podařilo v 45.min. utkání, a bylo to 3:3.
  • Remízu v závěru utkání naše mužstvo díky bojovnému výkonu ubránilo, a získalo tak cenný 1.bod. do tabulky.

Zpráva z tohoto zápasu, vč. tabulky jako pdf.
Příští utkání: DERBY: Pustá Polom- Těškovice, Středa 9.9.2015 v 17:00 hod.