Záv. zpráva – jaro 10

Závěrečná zpráva oddílu kopané – Dorost

Soutěžní ročník 2009/2010 – jaro

Těškovice – Zlatníky 2:5
V prvním jarním – předvelikonočním utkání jsme nastoupili proti mužstvu Zlatníky. Toto utkání bylo ve znamení neproměněých brankových šancí, a fyzické únavě po dopoledním florbalovém turnaji poloviny mužstva v Dolní Lhotě. Soupeř tak vyhrál zaslouženě.
Branky: M. Hoza, Jan Šenk
Těškovice – Budišov n/B. 2:2
Výborný výkon proti prvnímu a následně postupujícímu mužstvu tabulky, zejména v prvním poločase. I když jsme “tahali za delší stranu provazu” – inkasovali jsme po evidentní ruce soupeře na konečných 2:2. Paradoxem tohoto utkání byla sněhová přeháňka na konci prvního poločasu.
Branky: D. Illík, V. Vyležík

Těškovice – Moravice 13:0
Utkání předcházela minuta ticha za oběti polské letecké katastrofy ve Smolensku. Poté následovala střelecká kanonáda proti oslabenému soupeři, který sehrál toto utkání jen v 8 hráčích. Jednostranné a místy nudné utkání mohlo však klidně skončit dvojnásoným výsledným skóre.
Branky: V. Kudrna –3x, V. Vyležík, R. Hoza, J. Šenk a M.Hoza – 2x, V. Vavrečka a M. Hrebík – 1x

Těškovice – Služovice 7:1
Začátek tohoto utkání nám nevyšel a po ojedinělé šanci soupeře a zaváhání našeho gólmana jsme inkasovali na 0:1. Naštěstí se naše mužstvo rychle vzpamatovalo a otočilo skóre utkání po dobrém výkonu v náš prospěch na konečných 7:1.
Branky: D. Juchelka – 3x, V. Kudrna, D. Illík, L. Brož, J. Solnický – 1x

Komárov – Těškovice 1:2
Utkání se odehrálo na hrbolatém, mokrém a hlavně prostorově větším hřišti, kde jsme se dlouho “aklimatizovali”. Po dobrém a bojovném výkonu jsme toto hektické utkání, zakončené slovními a fyzickými přestřelkami zvládli a odvezli tak 3 body.
Branky: J. Solnický, D. Juchelka

Těškovice – Litultovice 4:0
Proti ambicióznímu mužstvu Litultovic jsme nastoupili s “čerstvými” maturanty, což se projevilo na jejich výkonu. Naštěstí jsme se do přestávky herně a hlavně fyzicky rozehráli a jasně soupeře přehráli.
Branky: V. Vavrečka – 2x, Matěj Krayzel, M. Hoza

Těškovice – Jakartovice 7:0
Další vyhrocené utkání proti agresivnímu a ambicióznímu soupeři, které měl náhradní SUDÍ misty problem “ukočírovat”. Druhý poločas jsme dohrávali sice o 10 hráčích, ale body zůstaly doma.
Branky: D. Illík – 2x, V. Kudrna – 2x, V. Vavrečka, J. Šenk, J. Mikl

Žimrovice – Těškovice 3:3
V dohrávce odleženého utkání, na hrbolatém hřišti a vysoké trávě jsme se nemohli do poločasu herně a hlavně střelecky prosadit. Díky zlepšenému hernímu výkonu a bojovnosti ve druhém poločase jsme sehráli výborné utkání s konečným výsledkem 3:3.
Branky: P. Lazecký – 2x, V. Kudrna

Hradec n/M. – Těškovice 3:0
K tomuto odloženému a nařízenému utkání ze strany OFS Opava po ukončení soutěže jsme nejeli (kolize s SDH – KRAJ ve Vítkově), a tím pádem jsme prohráli kontumačně 3:0.