Záv. zpráva – jaro 11

Závěrečná zpráva oddílu kopané – Muži

Soutěžní ročník 2010/2011 – jaro

Těškovice – Štáblovice 2:1
Velmi dobrý úvod prvního domácího mistrovského zápasu, kde jsme ambiciozního soupeře na postup zaskočili aktivní hrou a po sérii vytvořených brankových šancí skórovali z penalty na 1:0. Druhý poločas byl kvalitní soupeř aktivnější a vyrovnal na 1:1. V závěru utkání jsme se štěstím skórovali na 2:1.
Branky: Vojta Vavrečka, Jan Šenk

Vítkov – Těškovice 2:4
Na velmi širokém hřišti jsme nastoupili, po losování náhradního rozhodčího (domácí), v prvním poločase proti silnému soupeři a větru. Aktivní domácí byli za pomoci větru aktivnější a do poločasu vedli 2:1. Druhý poločas se KARTA obrátila a my jsme systematickou a velmi dobrou hrou obrátili zápas na konečných 2:4 v náš prospěch. Smutnou tečkou zápasu bylo vyloučení hráče domácích, který neunesl prohru a udeřil aktivního Jakuba Solnického.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Danek Juchelka, M. Herkommer

Těškovice – Sosnová 3:0
Dobře rozehrané utkání, kde jsme do poločasu vstřelili 2.branky. Po přestávce jsme si klasicky vybrali 20.min. “oddechového času”, ale závěr utkání patřil nám. Utkání skončilo nakonec 3:0.
Branky: Dalibor Illík, Viktor Kudrna, Milan Herkommer

Dolní Životice – Těškovice 2:2
Motivační zápas s 1.mužstvem tabulky (legionářů) na podmočeném terénu. Díky vyhecování jsme do první půle přežili nápor domácích a po “slavné šajtli” V.Vavrečky a “bravurnímu” zakončení J.Krayzla vedli 1:2. Soupeři se podařilo i přes výborný výkon naší obrany, spolu s gólmanem, vyrovnat na konečných 2:2.
Branky: Vojta Vavrečka, Jakub Krayzel

Těškovice – Deštné 2:2
Vyrovnaný první poločas, kde se obě mužstva “hledaly”, ale soupeř se prosadil střelecky v poměru 1:2. Ve druhém poločase jsme soupeře přehrávali, a umístěnou levačkou vyrovnal P. Jedlička na 2:2. Bohužel náš tlak a vytvořrné brankové šance už další branku nepřinesly.
Branky: Jakub Krayzel, Petr Jedlička

Klokočov – Těškovice 3:2
V tomoto utkání jsme byli herně lepší v prvním poločase proti větru, než poločas druhý – s větrem, kdy jsme po vyloučení domácích a rozkouskované hře vyšli z tempa. Prakticky jsme si dali 2-vlastence a 2.branky nám SUDÍ neuznal. Divím se, že ho ještě někdo za jeho výkon „neknokautoval“, protože včera k tomu nebylo daleko. Ale – co jiného by jste čekali v „pralesní lize, na konci světa a s rozhodčím z Vítkova“.
Branky: Michal Hoza, Petr Lazecký

Těškovice – Holasovice “B” 2:2
Gólman měl v tomto zápase dva různé poločasy (2.střely = 2.branky) – ten druhý byl jasně lepším. Mužstvo se herně „rozjíždělo“, dlouze a pomalu. Šance a zlepšený herní výkon ve druhém poločase byl určitě na vítězství, ale buďme rádi i za vydřenou remízu. Branky: Dušan Sýkora, Petr Lazecký

Radkov – Těškovice 2:7
Utkání sehrané na “tankodromu” ve vysoké trávě proti místním “rafanům” a rozhodčímu, který místní zarputilce “tlačil” do doby, než jim došly fyzické síly. Změnou taktiky a díky rychlosti našich hráčů – speciálně pro vysokou trávu, jsme se střelecky prosadili na konečných 2:7.
Branky: Vojta Vavrečka – 3x, Petr Lazecký – 2x, Jan Šenk, Jakub Krayzel

Těškovice – Moravice 4:4
V dalším utkání jsme za silného deště byli aktivnějším mužstvem a do poločasu vedli 1:2. Bohužel soupeř po přestávce zlepšil svoji hru a postupně se dotáhnul na těžkém terénu na konečných 4:4. Branky: Vojta Vavrečka, Michal Herkommer, Michal Hoza, (vlastenec)

Těškovice – Vávrovice “B” 9:3
Vyrovnaný první poločas se slabou naší aktivitou skončil 2:2. Druhý poločas byl jasně v naší režii a soupeř nedostal prakticky na naší polovinu – výsledek tedy 9:3.
Branky: Vojta Vavrečka – 3x, Michal Hoza – 2x, Dalibor Illík, Viktor Kudrna, Jakub Solnický, Petr Lazecký

Melč – Těškovice 4:2
Poslední “RECESNÍ” utkání, kde hráči losovali jednotlivé posty. Po 20-ti min. hry za stavu 1:1 provedl trenér změnu zpět na původní posty. Vzhledem k tomu, že jsme hráli bez zraněného středopolaře v 10-ti a hráči byli “po závěrečné”, podlehli jsme domácím na konečným 4:2. Výborný výkon podal náš gólman, který svým výkonem přiváděl domácí hráče a diváky k “šílenství”.
Branky: Viktor Kudrna, Venca Vyležík