Záv. zpráva – jaro 2013

Soutěžní ročník 2012/2013 – jaro

Těškovice – Moravice 6:1
V tomto prvním jarním utkání (po 4.odložených kolech) jsme nastoupili proti agresivnímu a tvrdému soupeři, kterého jsme do poločasu “zlomili” na 3:0, a pak zlepšenou kombinační hrou ve druhém poločase – celkově na 6:1.
Branky: Vavrečka V. – 3x, D.Sochorek – 1x, Lazecký P. – 1x, Solňa J. – 1x

Holasovice B – Těškovice 0:4
V tomto druhém zápase jsme byli jasně lepším mužstvem, které JEN čekalo na proměnění vytvořených vlastních šancí, které se začaly proměnovat až ve druhém poločase.
Branky: Krayzel M. – 3x, Šenk J. – 1x

Těškovice – Vávrovice B 4:2
V tomto utkání vystřelil soupeř na naší branku celkově 3x – ale prosadil se 2x. Naše mužtvo po prohraném poločase 0:1 – zabralo a systematickou hrou přehrálo soupeře – škoda zahozených šancí.
Branky: D.Illík – 1x, V.Vavrečka – 1x, J.Šenk – 1x, Lazecký P. – 1x

Těškovice – Melč 1:1
V tomto kvalitním utkání s prvním mužstvem tabulky rozhodla taktika a výborný výkon hlavního SUDÍHO, který se nebál odpískat penalty na obou stranách. Utkání dvou rozdílných poločasů tak skončilo remízou 1:1.
Branky: D.Illík – 1x

Palhanec – Těškovice 0:1
Na podmočeném hřišti jsme bojovali nejen proti domácímu soupeři, ale i proti vysoké trávě (cca. 7-8cm). Po bojovném výkonu se nám podařilo zvítězit 0:1, a to z kopačky P.Lazeckého. Za zmínku stojí zdůraznit agresivní hru domácích a znuděný výkon hlavního sudího.
Branky: P.Lazecký -1x

Těškovice – Klokočov 4:0
Opět agresivní soupeř, který v prvním poločase dojížděl všechny souboje. Naštěstí jsme vstřelili první branku a následně soupeře přehráli na konečných 4:0.
Branky: M.Krayzel – 1x, K.Kubesa – 1x, J.Šenk – 1x, D.Illík – 1x

Těškovice – Deportivo Opava 9:2
Papírově slabší soupeř nás zaskočil brankou v 5.min. Naše mužstvo se dlouze rozehrávalo do optimálního tempa, které nakonec vyneslo výsledek v podobě skóre 9:2. Utkání se odehrálo naprosto čistým způsobem, kde hlavní sudí vlastně neměl – co pískat. Poděkování patří všem skalním fandům + „fandům z řad Florbalu“, kteří po absolvování místním turnaje „zpestřili“ toto mistrovské utkání.
Branky: D.Illík – 3x, J.Šenk – 2x, D.Sýkora – 2x, P.Lazecký – 1x, J.Solnický – 1x

Těškovice – Deštné 8:3
V tomto utkání nás opět soupeř v 8.min zaskočil brankou na 0:1, ale do poločasu to už bylo 3:1 pro nás. Druhý poločas byl jasně v naší “režii” – 8:3.
Branky: V.Vavrečka – 2x, M.Krayzel, J.Šenk, T.Rek, P.Lazecký, D.Illík, K.Kubesa – 1x

Radkov – Těškovice 0:10
První poločas na neregulérním terénu jsme se seznamovali s podmínkami na „hřišti“. Druhý poločas se odehrál na polovině „s nižším porostem“, a díky pasům a zlepšenému zakončení, jsme se proti fyzicky odpadlému soupeři, střelecky prosadili na konečných 0:10. V tomto zápase vstřeli V.Varečka 100.branku našeho TEAMU v soutěžním ročníku 20012/2013 !!!
Branky: M.Hoza–2x, V.Vavrečka –2x, M.Krayzel, J.. Krayzel, J.Šenk, P.Lazecký, D.Illík, K.Kubesa

Těškovice – Sosnová 7:2

Čermná ve Sl. – Těškovice 0:3
Kontumační výsledek po čekací době 20.min, kdy se domácí sešli JEN v 6-ti hráčích !!!
Branky: M.Krayzel, M Krčmář, D.Illík

Štáblovice – Těškovice 2:2
Aktivnější domácí nás donutili k chybám, ale konec prvního poločasu a závěr utkání – v nastavení patříl nám – remíza 2:2.

Mirek Krčmář – 1x

Děkuji touto cestou všem trenérům, asistentům, manažerům, pradlenám, sponzorům a všem fanouškům za podporu !! Děkuji take všem “internacionálům”, kteří nám v čase “nouze” svými herními výkony pomohli ke 2. místu soutěže !!
M. Š.

Závěrečná zpráva – St.Žáci

Těškovice – V.Heraltice 2:0
V prvním jarním utkání jsme předvedli velmi chaotický výkon ve všech směrech. Utkání rohodly 2.pohotové střely na menšího gólmana.
Branky: Šenk Vl. – 1x, V.Zuchnický – 1x

Těškovice – Píšť 5:0
Opět trošku chaotický výkon celého mužstva se spoustou chyb. Utkání rozhodly 3. pohotové střely Vladimíra zpoza šestnáctky, proti velmi dobrému gólmanu hostů. Poté se přidali ostatní.
Branky: Šenk Vl. – 3x, B.Sroka, A.Dluhoš

Těškovice – Darkovice 4:0
V utkání proti 1.mužstvu tabulky si naši hráči pohlídali úvod utkání, nedali se zaskočit fyzicky urostlým soupeřům. Následně se začali prosazovat v záložní řadě díky aktivnímu Vladimírovi. Tentýž hráč 2. skóroval střelou pod břevno proti malému gólmanovi a následně jsme z breaků zvýšili na konečných 4:0.
Branky: Šenk Vl., Jak.Hoza, B.Sroka, A.Dluhoš

Šilheřovice – Těškovice 1:3
První poločas z naší strany “hrůza a děs”. Po “zemětřesení” v kabině nastal ve druhém poločase obrat a naše zlepšená aktivní hra, a tím i vítězství 1:3.
Branky: A.Dluhoš, P.Sochorek

Hať – Těškovice 2:7
Toto utkání se odehrálo na velmi podmočeném – širokém hřišti, což nám dělalo v prvním poločase velké problémy. Naše vítěztví “rozjel” do konce poločasu HATTRICKEM Vladimír a následně to celý TEAM dotáhl na konečných 2:7.
Branky: V.Šenk – 4x, B.Sroka, L.Tížek, O.Strojil

Bohuslavice – Těškovice 1:4
V odloženém utkání na konci sezóny, jsme se po ospalém začátku rozehráli a “poločasové domluvě” trenérů – konečně rozehráli. Začaly taky padat branky, z nichž jednu s posledních vstřelil nejmenší hráč na hřišti – M.Zuchnický.
Branky: Vl.Šenk – 2x, R.Sroka, M.Zuchnický
Touto dohrávkou – vítězstvím se naši St.Žáci dostali na první místo v celkové tabulce ročníku 2012/2013, a stali se tak podruhé vítězem skupiny FRENSPORT.