Záv. zpráva – podzim 09

Závěrečná zpráva oddílu kopané – Dorost

Soutěžní ročník 2009/2010 – podzim

Zlatníky – Těškovice 3:3
V prvním jarním utkání jsme se ujali vedení již ve 3.min. Bohužel další jasné šance jsme neproměnili a soupeř “otočil” stav utkání na 3:1. Vyloučením domácího hráče jsme se vrátili opět do hry a díky bojovnosti vyrovnali na konečných 3:3.
Branky: M. Krayzel – 2x, V. Vavrečka

Budišov n/B. – Těškovice 2:2
V okleštěné sestavě jsme uhráli poločas v poměru 2:0. V poločase druhém – po doplnění hráčů z řad SDH, kteří dorazili později, jsme srovnali hru a dorovnali na konečných 2:2.
Branky: M. Krayzel, V. Kudrna

Moravice – Těškovice 1:1
Opět další utkání v oslabeném TEAMU, jen v 9 hráčích, na “větrné hůrce”, a proti “domácímu SUDÍMU”, který nás za historickou hlášku a urážku “co to pískáš ty vole” poslal dokonce do 8-mi. Naštěstí jsme po dobré střele V.Vyležíka z polovině hřiště a bojovnosti do konce utkání vydřeli opět remízu 1:1. Branky: V. Vyležík

Služovice – Těškovice 1:4
V utkání proti domácím “beranům” jsme se naštěstí střelecky prosadili a dokonce zachovali zdraví všech našich hráčů.
Branky: V. Vavrečka – 3x, T. Luprych

Těškovice – Komárov 5:2
V prvním domácím mistrovském utkání na UT jsme se po ospalém začátku rozehráli a po místy agresivní hře, zdárně zakončili toto vypjaté utkání do vítězného konce. Branky: M. Hoza – 2x, J. Solnický, D. Illík, J .Šenk

Těškovice – Žimrovice 2:1
Ve vyrovnaném utkání s kvalitním soupeřem se nám se štěstím, za pomoci “čarování” Přemka v brance a bojovné hře v samotném závěru, padařilo opět zvítězit.
Branky: L. Brož, V. Vyležík

Těškovice – Hradec n/M. 4:2
Další vyhrocené utkání proti agresivnímu a ambicióznímu soupeři, které měl náhradní SUDÍ místy problém “ukočírovat”. V tomto utkání jsme se střelecky prosadili hlavně z nacvičených standardních situací.
Branky: V. Vavrečka – 2x, V. Vyležík, M. Vyležík

Litultovice – Těškovice 5:2
Další z utkání řízených náhradním SUDÍM (domácí). Po slibném herním začátku došlo bohužel k neodpískání hrubého faulu na našeho gólmana a následně k uznání branky na 3:1. Po slovní potyčce – přestřelce s náhradním SUDÍM šli předčasně do sprch 2 naši hráči, a v 9 se skóre špatně otáčí.
Branky: V. Vavrečka, M. Krayzel

Jakartovice – Těškovice 0:6
Opět utkání odpískané náhradním SUDÍM, tentokrát ze strany hostů, kdy jsme se po sérii neproměněných šancí nakonec střelecky prosadili.
Branky: V. Vavrečka – 2x, V. Vyležík – 2x, V. Kudrna, J. Solnický

Těškovice – Hněvošice 16:0
K zavěrečnému utkání podzimu se dostavil soupeř jen v 9 hráčích a po úvodním herním a agresivním odporu, zejména v prvním poločase, nakonec rezignoval a odvezl si Mikulášskou nadílku v podobě skóre 16:0.
Branky: V.Vavrečka, D. Illík, M. Krayzel – 3x K. Kubesa, L. Brož, J. Šenk, Vl. Šenk, V. Kudrna, M.Vyležík, J. Solnický – 1x