Záv. zpráva – podzim 10

Závěrečná zpráva oddílu kopané – Muži

Soutěžní ročník 2010/2011 – podzim

Těškovice – Vítkov “B” 2:2
V úvodním utkání mužů – po “4-letém půstu” jsme sehráli před domácími diváky velmi dobré a kvalitní utkání, kdy jsme sice soupeře herně přehrávali, ale bohužel inkasovali po ojedinělé střele do poločasu na 0:1. Ve druhém pločase jsme se sluncem v zádech otočili utkání na 2:1, ale po chybě gólmana a zaváhání obrany, jsme v samotném závěru inkasovali na konečných 2:2.
Branky: Libor Brož, Petr Jedlička

Sosnová – Těškovice 3:0
Domácí SUDÍ (po dohodě) – 3x nastřelené břevno, 4 jasné tutovky a dalších 8 šancí, to je statistika z tohoto utkání, kdy jsme nebyli schopni skórovat, ale navíc jsme ze sedmi ojedinělých akcí domácích 3x inkasovali (nezkušenost v “pralesní lize”).
Branky: 0

Těškovice – Dolní Životice 2:0
Kvalitní TEAM hostů, výborný SUDÍ, bojovnost a zlepšená herní kombinace našeho mužstva ve druhém poločase slavila před přítomnými diváky úspěch.
Branky: Vojta Vavrečka, Petr Lazecký

Deštné – Těškovice 7:3
Ospalý-unavený-nedůrazný výkon v prvním poločase, kdy jsme v 35.min. prohrávali 5:1. V této chvíli byl použit trenéry netradiční “TIME-AUT”, který naše mužstvo “postavil na nohy”. Našim hráčům se pak podařilo ve druhém poločase snížit na 5:3 a utkání bylo najednou vyrovnané. Zkušenost domácích však v závěru utkání rozhodla – 7:3.
Branky: Michal Hasoň – 2x, Dalibor Illík

Těškovice – Klokočov 0:3
Slabý, malátný a unavený výkon klíčových hráčů, chybějící mezihra a minimální důraz v útoku = domácí prohra 0:3.
Branky: 0

Holasovice “B” – Těškovice 2:1
V tomto utkání jsme byli proti místní “kopáčům” jasně lepším mužstvem, ale výsledkem bylo skóre do poločasu jen 0:1 v náš prospěch. Druhý poločas se domácí díky výškové, věkové a misty brutální převaze prosadili (penalta + chyba gólmana). Naštěstí pískal toto utkání kvalitní SUDÍn z Otic, který agresivitu soupeře jakžtakž eliminoval.
Branky: Dalibor Illík

Těškovice – Radkov 2:3
Výborně rozehrané utkání z naší strany, kdy jsme bohužel nepromněnili jasné brankové příležitosti. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum, a po vlastních chybách jsme prohráli 2:3 (vyloučení trenéra domácích).
Branky: Vojta Vavrečka – 2x

Těškovice – Moravice 1:1
Vyrovnané – misty přiostřené utkání (slabý SUDÚ z Kyjovic), ve kterém jsme díky “staronovému” stoperu P.Schaumanovi drželi nerozhodný stav a následně vedení 1:0, do posledních minut zápasu. Díky chybě golmana v závěru utkání jsme inkasovali na konečných 1:1.
Branky: Milan Herkommer

Vávrovice “B” – Těškovice 1:3
Vynikající kombinační fotbal v prvním poločase, kdy jsme po ukázkových kombinačních akcích vedli 0:3. Druhý poločas jsme herně polevili a zahodili další tutovky. Zaskočený soupeř se snažil o vyrovnání – srovnal hru, ale to stačilo jen na snížení skóre na konečných 1:3.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Michal Hoza

Štáblovice – Těškovice 4:0
Vyníkající prostředí + areal, ale hrbolaté hřiště, které našim střelců nesvědčilo. Naši tvořili a kombinovali hru, ale domácí dávali branky. Výsledek 4:0 je děsivý, ale neodpovídá průběhu hry.
Branky: 0

Těškovice – Melč 3:1
Výborně rozehrané utkání s náhradním hostujícím Sudím, kde jsme po řadě brankových šancí do poločasu bohužel po ojedinělé střele hostů inkasovali na 0:1. Druhý poločas jsme se však systematickou a kombinační hrou prosadili na konečných 3:1.
Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Petr Lazecký – 1x