Záv. zpráva – podzim 11

Závěrečná zpráva oddílu kopané – Muži

Soutěžní ročník 2011/2012 – podzim

Těškovice – Radkov 8:0
Velmi dobrý úvod sezóny v “karmašovém” utkání, navíc při DNI OBCE, kde jsme díky kvalitnímu výkonu a se”staronovými” posilami uhráli výhru v podobě 8:0.
Branky: D.Sochorek – 2x, T.Šenk – 2x, Vavrečka.V – 2x, Krayzel J. – 1x, Rek T. – 1x

Holasovice – Těškovice 2:2
Opět kvalitní herní výkon, ale neuznána branka, neodpískána penalta pro nás, následně chyba v obraně = výsledek na konečných 2:2.
Branky: J.Krakyzel, Jan Solnický

Těškovice – Deštné 6:1
Pomalý vstup do zápasu, ale systematická hra domácích došla ke kýženému vítězství 6:1, a to i přes upísknutou penaltu ve prospěch soupeře, kterou Přemek vyrazil na roh.
Branky: V.Vavrečka – 3x, T. Rek – 1x, V.Vyležík – 1x, Jak. Solnický – 1x

Kločov – Těškovice 3:3
“Ospalý výkon” celého mužstva v úvodu zápasu a inkasování na 1:0. Následpískaná penalta v náš prospěch a vymyšlená penalta na straně druhé, “získávání” žlutých karet za KOMENTAŘ našich hráčů, který nakonec vyvrcholil ve vyloučení trenéra Hostů. Naštěstí jsme díky herní převaze po velmi dobrém střídání vyrovnali z 3:1 na konečných 3:3.
Branky: Jan Solnický, P.Lazecký, T.Rek

Těškovice – Palhanec 2:3
Důrazný a herně “vybavený” soupeř z III.třídy nás prvním poločase přehrával a ujal se do poločasu vedení 1:2. Druhý poločas – po “domluvě v kabině” jsme sehráli druhý vyrovnaný poločas a srovnali na 2:2. Soupeř však v závěru utkání, po chybě našeho gólmana skóroval na konečných 2:3.
Branky: D.Illík, T.Rek

Vávrovice “B” – Těškovice 1:6
Těžké utkání na “velkém” hřišti. Naštěstí se naše kombinační hra projevila i ve střeleckém zakončení. A to jsme nastřelili min. 3tyčky a zazdili několil “tutovek”.
Branky: V.Vavrečka – 2x, J.Šenk – 2x, T.Rek – 2x

Těškovice – Dol. Životice 1:1
S prvním mužstvem tabulky jsme sehráli velmi kvalitní utkání, kdy jsme si “se sluncem v zádech” vytvořili několik brankových šancí. Nopak soupeř skóroval po ojednilé šanci a střele, když si náš gólman srazil nastřelený míč nečekaně pod břevno. Naštěstí se nám podařilo během druhé půle vyrovnat na konečných 1:1.
Branky: Jak.Solnický

Moravice – Těškovice 3:1
Oslabený TEAM, vč. gólmana sehrál důstojné utkání na hrbolatém hřišti proti domácím a Sudímu z vedlejší vesnice, který PÍSKAL-NEPÍSKAL a druhý poločas “byl již těžce pod vlivem”, ve kterém jsme nastřelili 2x tyčku a “zahodili” na nerovném terénu min. 3 tutovky.
Branky: D.Illík

Těškovice – Čermná ve Slezsku 4:1
Další dobře rozehrané utkání na domácí půdě, kde jsme se místy trochu trápili, ale díký rychlým breakům a střelecké potenci – nakonec prosadili. Druhý poločas se odehrál jenom na půli soupeře.
Branky: Vojta Vavrečka -3x, Jan Šenk – 1x

Sosnová – Těškovice 2:2
K tomuto utkání na “horké” půdě se delegovaný rozhodčí raději nedostavil – následný LOS vyhráli domácí. První poločas – herně hratelný skončil 1:0 pro domácí. Druhý poločas jsme se snažili vyrovnat tvrdé hře soupeře, který nás “okopával jako zahrádku”. Naštěstí jsme uhráli remízu 2:2.
Branky: V. Vavrečka, T.Rek

Těškovice – Melč 2:1
V poslední utkání podzimu jsme soupeře jasně přehrávali, ale vytvořené jasné šance jsme bohužel nepromněnili a vedli jsme bohužel JENOM – 2:0. Po nastřelené ruce v naší šestnáctce jsme z penalty inkasovali na 2:1. Naštěstí jsme tento výsledek udrželi, a v tabulce tak obsadili průběžné 6.místo.

Rk Tým Záp + 0 Skóre Body Prav
1. Dolní Životice 12 10 1 1 49 : 11 31 ( 16)
2. Štáblovice 12 9 0 3 35 : 10 27 ( 6)
3. Palhanec 12 9 0 3 36 : 17 27 ( 9)
4. Moravice 12 8 1 3 38 : 19 25 ( 7)
5. Holasovice “B” 12 6 2 4 22 : 20 20 ( 2)
6. Těškovice 12 5 4 3 38 : 20 19 ( -2)
7. Sosnová 12 5 3 4 26 : 26 18 ( 3)
8. Melč 12 4 2 6 26 : 32 14 ( -4)
9. Klokočov 12 4 2 6 33 : 30 14 ( -4)
10. Vávrovice “B” 12 3 3 6 23 : 34 12 ( -9)
11. Deštné 12 3 2 7 27 : 44 11 ( -7)
12. Radkov 12 1 0 11 11 : 54 3 (-12)
13. Čermná ve Slezsku 12 1 0 11 12 : 59 3 (-15)

M.Š.

Závěrečná zpráva – St.Žáci

Těškovice – Holasovice 3:0
První podzimní zápas – soupeř nedorazil – dle Sportovního řádu = KONTUMACE utkání 3:0.
Branky: 0

Stěbořice – Těškovice 3:4
Soupeři patřil úvod zápasu, nasledně jsme hru srovnali a po přesných trestných kopech, vč. zakončení ho přehráli v poměru 3:4.
Branky: Vl. Šenk – 3x, L.Tížek – 1x

Jakartovice – Těškovice 2:1
Slabý výkon našeho oslabeného mužstva v prvním poločase, proti “jednomu” urostlému – vysokému hráči domácích. Chyby v obraně a obsence dvou hráčů SDH = 2:1.
Branky: Sýkora Vojta

Těškovice – Velké Heraltice 0:0
“Ospalý výkon” celého mužstva, vč. absence stopéra a “rybářů”. Zdvojení osobní obrany našeho klíčového hráče ve středu zálohy, čímž došlo prakticky ke špatné tvorbě hry, ale chzbnému zakončení. Soupeř se ve druhém poločase vyloženě soustředil na naše pokrytí a defenzívu (nutno vyzvednout bojovnost našeho mužstva).
Branky: 0

Holasovice – Těškovice 0:12
Slabý domácí soupeř, který díky sólování našich hráčů”na vlastní triko” neninkasoval ještě vyšší hokejový výsledek.
Branky: Vl. Senk- 3x, B.Sroka– 3x, V. Sýkora– 2x, O.Strojil– 2x, L.Tížek– 1x, D.Binar– 1x

Těškovice – Stěbořice 0:6
Soupeř přijel úplně s jiným mužstvem než při prvním utkání, čemuž odpovídal průběh zápasu. Naši zkušení hráči podali JEN průměrný výkon, a ti mladší “nestačili”. Výsledkem byla vysoká domácí prohra 0:6.
Branky: 0

Velké Heraltice – Těškovice 3:0
Výborný vstup do utkání, kde jsme velmi dobře kombinovali a soupeř se prakticky nedostal na naší polovinu. V polovině prvního poločasu však nastal nepochopitelný ZLOM a díky SÓLOVÁNÍ klíčových hráčů, chybám a herního výpadku našeho gólmana, jsme si odvezli bohužel výsledek 3:0.
Branky: 0

Těškovice – Jakartovice 4:1
Vydařené podzimní utkání, ve kterém jsme “zahodili” spoustu brankových šancí. Naštěstí jsme do poločasu vstřelili 2 branky, ale i když soupeř snížil na 2:1, přidali jsme další 2.branky my, a tak jsme zvítězili výsledkem 4:1.
Branky: Vl.Šenk – 2x, B. Sroka – 1x, K.Krauzovič – 1x