Záv. zpráva – podzim 2012

Soutěžní ročník 2012/2013 – podzim

Těškovice – Radkov 8:0
Velmi dobrý výkon našeho mužstva v prvním mistrovském zápase, vč. střeleckého zakončení a branek.
Branky: Krayzel J. – 3x, Vavrečka V., Vyležík V., Rek T., Brož L., Hoza M.

Melč – Těškovice 4:3
Zápas dvou rozdílných poločasů, kde jsme v prvním hráli !druhé housle” a prohrávali 2:0. Po “vyříkání” v kabině se náž výkon zlepšil, vyrovnali jsem na 2:2 a měli jasně herně navrch. Bohužel dva odkopy soupeře za naší obranu znamenaly zlom utkání na 4:2. V zavěru utkání korigujeme jen na 4:3 – škoda.
Branky: Šenk J., Krayzel J., Vavrečka V.

Sosnová – Těškovice 2:2
Utkání na KOBZOLIŠTI, které nemělo s fotbalovým trávníkem nic společného. Domácí hráli “kopanou” a jsme se snažili hrát FOTBAL. Slabý SUDÍ (Miloš) toleroval misty brutální zákroky domácích a dokonce vykouzlil i penaltu. Uhráli jsme nakonec cennou remízu, ale okopaní jsme jako “jarní zahrádka”.
Branky: Hoza M., Rek T.

Stará GARDA – Muži Těškovice 2:3
V plánovaném VOLNU sehráli naši MUŽI již 4.exhibiční utkání proti Staré GARDĚ (doplněné o 2mladíky pro malý počet hráčů). Výborná hra obou mužstev, dobra kombinace a zakončení. Utkání rohodly 2.rychlé breaky Mužů ve druhém poločase. Stav série je tak 2:2.
Branky: Sochorek D., Šenk Vl. vers. Šenk J. – 2x, Rek.

Moravice – Těškovice 1:2
Slabší 1.poločas z naší strany a zahození tutovek. Druhý poločas jsme však jasně dominovali, hlavně střelecky a ubránili tak cenné 3.body i proti SUDÍMU (Miloš).
Branky: Vavrečka V., Rek T.

Těškovice – Holasovice “B” 6:1
Kvalitní soupeř, který však kombinoval jen ve středu hřiště, ale bráníl zónově v 8 – 9 hráčích. Utkání rouhodly naše rychlé breaky a pohotové zakončení.
Branky: Šenk J. – 2x, Vavrečka V. – 2x, Illík D., Brož L.

Vávrovice “B” – Těškovice 3:1
Další naše nevydařené utkání na silně podmočeném terénu, kde naše kombinační hra končila v kalužích vody. Naopak soupeř bránil svoji šestnáctku jako v házené a díky 3.odkopnutým míčům za naší vysunutou obranu 3x skóroval – Smůla.
Branky: Šenk J.

Těškovice – Palhanec 3:1
V kombinované sestavě (zranění) jsme soupeře jasně přehrávali, ale dlouho jsme se nemohli střelecky prosadit. Vítězství 3:1 však bylo zasloužené.
Branky: Rek T. – 2x, Šenk J.

Klokočov – Těškovice 1:0
Slabší 1.poločas z naší strany, sporný gól domácích a navíc vyloučení M.Hozy ve 38.min. Druhý poločas o 10-ti hráčích jsme však domácí herně přehrávali, a s vypětím všech fyzických sil jsme se drželi na jejich polovině. Bohužel vytvořené brankové šance jsme neproměnili.
Branky:

Těškovice – Deportivo Opava 4:1
Jasná herní a fyzická převaha našeho mužstva po celý zápas, který se odehrál na podmočeném hřišti a misty za přispění chumelenice. Ukončení zápasu tak proběhlo již za šera a teploty 0°C.
Branky: Lindovský P., Solnický Jak., Hoza M., Rek T.

Deštné – Těškovice 0:4
V dalším zápase jsme domácí jasně přehrávali a prakticky rozhodli v 1.poločase, když jsme vedli již 0:3 a domácí se tak skoro nedostali na naší polovinu. Druhý poločas se herně srovnal – naše mužstvo ho totiž “odchodilo”.
Branky: Krayzel J. – 2x, Hoza M., Vavrečka V.

Těškovice – Čermná ve Sl. 19:2
Z pohledu trenéra se jednalo o “trapné” utkání, protože hosté dorazili jen v 9-ti hráčích a s náhradním gólmanem. Naše mužstvo tak nemělo motivaci k lepšímu hernímu výkonu, a byla to tak jen honba za “Králem střelců”.
Branky: Rek T.–6x, Sochorek D.–3x, Krayzel J.–3x, Brož L.–2x, Hoza M.–2x, Šenk J., Solnický J., Vyležík V.

Těškovice – Štáblovice 4:2
V podzimní dohrávce jsme přivítali ambiciózní 2.mužstvo tabulky. Toto utkání jsme prakticky rozhodli velmi dobrou kombinační hrou, vč. zakončení v 1.poločase, když jsme vedli 3:0. Druhý poločas se pak “jenom dohrával”.
Branky: Hoza M., Rek T., Sochorek D., Vyležík V.

Těškovice – Bohuslavice 7:1
V prvním mistrovském utkání nám totálně nevyšel první poločas (hrůza a děs, zahozené šance). Po “bouřce” v kabině a změně sestavy začal “fotbalový koncert”, vč. střelby a hlavně branek.
Branky: Šenk Vl. – 4x, Sroka B. – 2x, Tížek L. – 1x

Píšť – Těškovice 0:5
Slabší 1.poločas z naší strany proti sice menšímu soupeři, ale s urostlým stoperem. Ve druhé půli jsme se herně i střelecky prosadili na konečných 0:5.
Branky: Šenk Vl. – 2x, Sroka B., Plašil V, Strojil O. – 1x

Velk. Heraltice – Těškovice 2:3
Bez 4 hráčů základní sestavy jsme po našem chaotickém výkonu v 1.poločase prohrávali 2:0. Díky bojovnosti celého mužstva, vč. zlepšené kombinační hry, jsme v samotném závěru utkání strhli vítězství na naši stranu.
Branky: Sroka B. – 2x, Sýkora V. -1x

Těškovice – Hať 4:0
Průměrný výkon našeho mužstva proti soupeři, který se jen ojediněle dostal na naší polovinu, přesto jsme se na vítězství hodně nadřeli. Utkání rozhodly naše dalkonesné střely na menšího gólmana hostů.
Branky: Šenk Vl. – 2x, Sroka B., Hoza J. – 1x

Těškovice – Šilheřovice 6:0
Zasloužené vítězství po velmi dobrém herním výkonu celého mužstva, zejména záložní řady. Soupeř se dostal za zápas jen 2-3x k zakončení.
Branky: Sroka B. – 3x, Šenk Vl. – 2x, Strojil O. – 1x

Darkovice – Těškovice 1:0
V posledním podzimním utkání se utkaly dvě vedoucí mužstva tabulky. Urostlí hráči domácích si od úvodního hvizdu vytvořili územní převahu , kterou zúročili ve vedoucí branku do konce poločasu. Naše mužstvo druhý poločas se zlepšenou hrou snažilo o vyrovnání, ale vytvořené brankové šance se včak nepodařilo proměnit.