Záv. zpráva – podzim 2014

Soutěžní ročník 2014/2015 – podzim

Po opět neúspěšném postupu do III. třídy OFS Opava, vstupovali naši hráči do nové sezóny sice herně oslabení, ale postupem času herně doplněni a gólově vyzrálejší.

Těškovice – Palhenec 0:1
Pokud hrajete na jednu branku, kterou soupeř brání v 10-ti, nedáte 5.tutovek a soupeř vystřelí 2x na naší branku – a tu branku haluzově vstřelí do šibenice, tak to je bohužel prohra 0:1.
branky: 0

Deštné – Těškovice 3:3
Po nešťastné domácí porážce jsme zajížděli na hřiště Deštné, kde jsme do poločasu, po velmi dobré kombinační hře – vedli jasně 0:3. Bohužel poločasová přestávka nám ubrala na tempu a pochybách jsme neskutečně 3x inkasovali, a to na konečných 3:3.
branky: V.Vavrečka, D.Sochorek, D.Illík

Těškovice – Moravice 7:1
V tomto zápase jsme od 29.min. prohrávali nečekaně 0:1. Naštěstí jsme do přestávky vyrovnali na 1:1 a kanonádou ve druhé půli zvýšili na konečných 7:1. Tomáš Rek – HATRICK.
branky: T.Rek – 3x, M.Krayzel, D.Illík, Jak.Krayzel, K.Kubesa

Štáblovice – Těškovice 0:0
Proti prvnímu mužstvu tabulky jsme odehráli výborný první poločas, kde jsme měli několik TUTOVEK, ale NIC. Naopak soupeř byl aktivnější druhý poločas, takže remíza byla spravedlivá.
branky: 0

Těškovice – Radkov 8:1
V tomto zápase jsem opět prohrávali od 18.min. – 0:1, ale do poločasu jsme obrátili skóre na 4:1, a do konce zápasu jsme pak navýšili na 8:1.
V.Vavrečka – HATRICK.
branky: V.Vavrečka – 3x, J.Šenk, D.Sochorek, L.Brož, M.Krayzel , Jak.Krayzel

Slavkov „B“ – Těškovice 3:4
Další těžké utkání na podmočeném terénu jsme do poločasu zvládli na výbornou – 0:2. Jenže druhý poločas byl z naší strany „vlažný“, a bylo to 2:2. Následně jsme zvýšili na 2:3, ale soupeř vyrovnává na 3:3. V samotném závěru utkání Oťas skóruje na 3:4.
branky: V.Vavrečka – 2x, Jak.Krayzel – 2x

Těškovice – Vávrovice „B“ 16:1
Toto utkání, které při nepřítomnosti hl.sudího odpískal po dohodě domácí trenér, skončilo do poločasu 4:0. Druhý poločas byl pro hosty tragický – 16:1, a to byla odpískaná penalta proti domácím za stavu 10:0.
branky: V.Vavrečka – 5x, D.Sochorek – 4x, m.Krayzel – 4x, D.Illík, K.Kubesa, J.Krayzel

Klokočov – Těškovice 2:4
Po povinném VOLNU jsme sehráli utkání 4.mužstva se 3.mužstvem tabulky, a to úspěšně. Do poločasu jsme vedli 0:3. Opět následoval slabší druhý poločas, který jsme však spolu s Romanem dohráli do konečného stavu 2:4.
branky: D.Illík, P.Lazecký, M.Krayzel, J.Šenk

Těškovice – Větřkovice 7:0
V posledním podzimním – domácím utkání jsme jasně přehráli mužstvo Větřkovic, a to v poměru 7:0, kdy byl poločas již 4:0.
branky: V.Vavrečka – 3x, D.Sochorek – 2x, T.Rek, M.Krayzel

Sosnová – Těškovice 2:5
Poslední utkání sezóny jsme sehráli na „horké´“ půdě 2.mužstva tabulky – Sosnové. Proti agresivnímu soupeři a domácím fanouškům, jsme se díky kombinační hře nakonec prosadili, a to v poměru 2:5. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Libor Brož – 1x

Děkuji touto cestou všem, kteří se o chod fotbalu v Těškovicích starají. Trenérům, asistentům, manažerovi, vedoucím jednotlivých mužstev i novým „pradlenám“, dále pak Obecnímu úřadu za finanční podporu. Dále děkujeme za hlasivkovou podporu našich fanoušků, kteří byli nedílnou součásti našeho mužstva v posledních mistrovských zápasech.