Výlety do Borovan 2008

Dne 13.3. v rámci Těškovického jara nás navštívili kamarádi z Borovan. Dopoledne sehráli loutkovou pohádku O kapříkovi Jakubovi. Po obědě se vydali na prohlídku vojenského bunkru v Darkovičkách a večer hráli hru Pravda o zkáze Titaniku.
V pátek 17. 10. 2008 jsme ráno vyjeli do jižních Čech za našimi přáteli do Borovan. V jednu hodinu sehrál náš mládežnický soubor pohádku Ženich pro čertici a před vyprodaným sálem sklidil velký potlesk malých diváků. Nehrající skupina strávila odpoledne prohlídkou Českých Budějovic. V podvečer jsme dospělým divákům sehráli obnovené představení Rád to někdo horké. Podle ohlasů soudíme, že se toto naše představení líbilo.
Večer pak patřil tradičnímu posezení u piva v hasičárně se zpěvem i tancem. Domluvili jsme se, že jejich divadelní spolek hasičů k nám taky zavítá se svou hrou a bude to tentokrát netradičně bez loutek! Asi na jaře.
Po sobotním ranním rozloučení jsme se vydali smerem k Humpolci,kde jsme měli zajištěn oběd na Orlíku a poté na prohlídku Brna a hradu Špilberk. Počasí po celou dobu divadelního zájezdu nám přálo a všem se nám líbilo.
Fotografie z těchto akcí naleznete ve fotogalerii.
Za divadelní soubor Berani D. Krayzlová