Den obce 2009

Úvodem

Co napsat o proběhnuvším 7. ročníku dne obce? Vzhledem k více než 700 prodaným vstupenkám a dalším několika stovkám neplatících návštěvníkům se dá předpokládat, že naprostá většina čtenářů tohoto webu akci navštívila a je tedy zbytečné program dalekosáhle opisovat. Ten je ostatně představen na oficiálním plakátu. Osobní zkušenosti a postřehy bych proto nechal napsat Vás, nestyďte se se svým pohledem podělit. A podělit se můžete i se svými fotografiemi (prosím jen zdařilé), které v případě zájmu můžete posílat na michal.sochor@volny.cz se jménem autora, případně popiskem. Budou umístěny mezi ostatní do fotogalerie.

Zde místo pro Vás

Formulář byl zrušen.

Peter Moravčík     18. 8. 2009, 9.06
Dobrý deň,
tiež sme sa zúčastnili 7.ročníka dňa obce v Těškoviciach a bez najmenšieho zveličovania musíme konštatovať spokojnosť so všetkým čo k takejto akcii patrí.Bolo a je vidieť, že starosta (určite s obecným zastupiteľstvom) sú muži na správnom mieste.Ďakujeme za pekné zážitky a prajeme veľa úspechov v ďalšej práci.
sylva     25. 1. 2010, 20.43
bylo to super. koho pozvete pristi rok?
Petra Folwarczná     13. 6. 2010, 21.58
Dobrý den chtěla bych se zeptat koho pozvete na den obce? Minulý rok jse nám akce hrozně moc líbila skupiny byly super(hlavně Kabáti)děkuji
    2. 10. 2010, 15.00
tato