Den obce 2010

Úvodem

Opět je za námi další, tentokrát již 8. ročník Dne obce, oslav těškovického karmáše, oslav naší vesnice, oslav všech jejich obyvatel. Program Dne se z části vrátil k předchozím ročníkům a znovu vystoupili nám již známí interpreti, stejně jako hvězdy v Těškovicích nové. Ale popořádku. Oslavy zahájil tradičně starosta obce M. Sedlák poděkováním zastupitelstvu, složkám a dalším obyvatelům obce, děti pobavil klaun Harry a tradiční pěnová show a pak už započala řada koncertů. Nejdříve Heidi Janků, následovaná pustějovskou skupinou Nevím, Maxim Turbulenc, Jiřím Schleingerem Revival a celou šňůru zakončila Helena Zeťová. V pauzách byla vylosovaná tombola. A ani by to nebyl Den obce, kdyby neproběhnul závěrečný ohňostroj a diskotéka DJ Šindláře. V průběhu celého odpoledne bylo možné hojně se občerstvovat rybími, pštrosími, vepřovými aj. masovými specialitami, sladkostmi a samozřejmě nápoji nejrůznějšího druhu. Pro úplnost ještě přikládáme
plakát k akci, kde najdete i všechny sponzory. Část vstupného byla věnována obcím severních Čech postiženým povodněmi.

Obrazový záznam si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Vaše povedené fotografie, které by stály za zveřejnění, můžete v případě zájmu posílat na michal.sochor@volny.cz se jménem autora, případně popiskem.


Džbán     15. 8. 2010, 22.55
Proč přestala hudba hrát ve 3 ráno ?
Džbán     15. 8. 2010, 22.55
Proč přestala hudba hrát ve 3 ráno ?
Starosta obce     16. 8. 2010, 6.59
Jako každým rokem, tak i letos byl konec Dne obce ve 3 hod. ráno.
Jindřich     16. 8. 2010, 7.14
Zdravím ! Chci vám říci , že akce byla parádni ! Nejlepší kapelou byl Láďa Tomis Schelinger revival band , kteří to pořádně rozjeli a hráli na živo! Proč ale zvete umělce za veliké prachy , kteří si pouštějí hudební podklady s cédéčka a kdo ví jestli také vůbec zpívaj ?! Jinač bylo super díky Jindra
Hanka     16. 8. 2010, 8.23
Chci se zeptat . Bude nějaký obrazový záznam koncertů , které se tam natáčely na kameru ?
Lenka     16. 8. 2010, 8.33
Dobrý den, děkuji všem organizátorům a lidem kolem za skvělé sobotní odpoledne, pozvala jsem pár kolegů z práce a ti byli unešeni, že prý nic takového ještě nezažili. Nejlepší program měla skupina Nevím – ti kluci do toho dali všechno, což třeba nelze říct o Heleně Zeťové, ale to je jen věc názoru. Ohňostroj byl úžasný, jídlo výborné. Děkuji Lenka.
Petra     16. 8. 2010, 9.01
děláte strašně málo fotek..na to, že to je tak velká akce 🙁
Starosta obce     16. 8. 2010, 9.45
Pár upřesnění k níže uvedeným komentářům:
– co se týká “velkých prachů” za umělce, kteří zpívají s podklayd s CD, tak finace tomu odpovídají a vystoupení s živou kapelou je opravdu za jiné peníze
– obrazový záznam je vždy k zakoupení na OÚ po jeho zpracování; info bude na našich web stránkách
– poděkování patří všem, kteří se aktivně zúčastnili /občerstvení, organizace, příprava, úklid apd. apd./; díky za kladné hodnocení
– fotek je fůra, ale na web patří pouze výběr, pokusíme se ještě nějak doplnit
Hanys     16. 8. 2010, 18.23
Kdyby to příště šlo,tak alespoń trošku stišit hudbu,nebylo slyšet vlastní slovo
Slávek     17. 8. 2010, 17.31
Pane starosto můžete být hrdý na sebe i lidi kolem Vás , kteří zajišťovali chod celé akce . Výběr vystupujících umělců je asi dost tvrdý oříšek aby člověk mohl všem občanům vyhověl a závěrečný ohňostroj byl famózní – viděl jsem i vedle stojící skupinku občanů z Pusté Polomi , kterým se den Obce taky líbil a musíme si dát pozor aby nás v příštích létech nějak nepřekvapili .
Starosta obce     18. 8. 2010, 9.46
Pane Slávku, hrdi na sebe můžou být všichni lidé, občané obce, kteří se aktivně zúčastňují organizačně této akce /i všech akcí v obci/ ať už jako organizátoři nebo jako prodejci, stojí je to jistě mnoho úsilí všechno nachystat, zajistit prodej, uklidit apd.
Hanka     23. 8. 2010, 11.49
Dobrý den,v sobotu 21.8. jsem byla na Bartolomějské pouti v Olbramicích a tato akce začínala mší sv. Co kdyby i ta naše příští pout/den obce/ začínala podobně?
starosta obce     24. 8. 2010, 9.31
Paní Hanko, děkuji za podnět k zlepšení Dne obce.
Občan     24. 8. 2010, 20.11
No a co takhle na tu mši přizvat ještě papeže?
Jiří     12. 2. 2012, 14.31
Vážení, co se týče umělců, kteří pouštějí hudební záznam s CD – “halfplayback” tedy znamená, zpěv živo, hudební podklad z CD. Nedokážu si představit, kolik by stálo pozvat umělce + kapelu.