Manželské šarvátky – 2012

FOTO

Možná, že i vy jste o něčem podobném slyšeli…
V první aktovce se nevěsta zavře v koupelně a chce zrušit svatbu ze strachu, že dopadne stejně jako její rodiče. Bude svatba? Nebude?
Druhá část: Dva muži – jeden z Ostravy a druhý z Plzně – a jedna žena. Pět let je dokáže vodit za nos, než dojde k odhalení jejího podvodu. Jeden o druhém neměli ani tušení, ale chybička se přece jen vloudila. Setkávají se, aby vzniklou situaci po chlapsku vyřešili. Ale jejich milovaná se jim do toho nepřestane plést.

Osoby a obsazení:

REI Lindovský Ivan
NORMA Sroková Magda
BORDEN Grussmann Martin
NANCY Bártová Taťána
RUDA z Ostravy Vavrečka Jiří
MAXMILIÁN z Plzně Mgr. Čmelík Miroslav
ZLATKA Bártová Taťána
ÚPRAVA A REŽIE Soňa Ullmannová a Ing. OLDŘICH LINDOVSKÝ
VEDOUCÍ SOUBORU Mgr.Dagmar Krayzlová
KROJE Soňa Ullmannová
KULISY Martin Grussmann
Výtvarník scény Soňa Ullmannová
Text sledují Bc. Kamila Vavrečková a Jiřina Vrublová
HUDEBNI ASISTENT či jak to nazvat
nějaky zvuk sem a tam
Martin Grussmann

První reakce na představení – e-mail od paní Ivety

Dobrý večer paní Dagmar,
chtěla bych Vašemu divadelnímu souboru poděkovat za nádherné představení, které jste nám předvedli v našem městečku Štramberk. Byli jsme všichni unešeni, s jakým zápalem a láskou své postavy ztvárňují Vaši kolegové a jistě i přátelé. Měli bychom zájem ještě jednou zhlédnout – Manželské šarvátky-, kde nás uchvátil Rudolf z Ostravy:-) a proto bych se chtěla zeptat, kde budete ještě hru hrát, abychom se na představení mohly znovu vypravit.

S úctou Iveta Šajtarová

Vyhlášení přehlídky ve Štramberku:

V pátek 20. 4. 2012 proběhlo předávání cen za letošní divadelní přehlídku.Jirka Vavrečka získal cenu za nejlepší herecký výkon za roli Rudolfa z Přívozu v naší nové hře Manželské šarvátky.

Další ohlas na představení

Tak jsem se byl s manželkou na Vás mrknout. Špicové představení. Kdyby jsme byli ve Štramberku, měli by jste v kasičce “líbilo moc”, o dvě kuličky víc. Rozhodně ta cesta do Rožnova stála za to. Ešče včil sa směju. Děkujeme.
P.S. A ten Ruda z Ostravy byl geniální nápad.

Eva a Lojza Kettnerovi (Tyl Drahotuše)