Okrskové a okresní kolo žáků a dorostu

Okrskové kolo, které se konalo v Těškovicích, vyhrály oba týmy žáků s přehledem! Minulou sobotu v Malých Hošticích už to mělo být o poznání těžší, ostatní družstva se na ty naše snažila co nejlépe připravit.
Mladší žáci neměli v Malých Hošticích svůj den a jejich výkony stačily na čtvrté místo. Starší proletěli soutěží jako střely a nebýt drobného zaváhání ve štafetě CTIF, znala by výsledková listina starších žáků v kolonce ,,umístění“ pouze číslo jedna. Celkově tedy jasné první místo a postup na krajské kolo!
Dorostenci udělali už v podzimní části chybu na testu, a tak ostatní týmy vycítily svou šanci a chtěly naše dorostence konečně překonat a postoupit na krajské kolo místo nich. Nepovedlo se, naši borci vyhráli všechny disciplíny a jasně postoupili. Dorostenky letos jedou nejsuverénněji ze všech týmů a zbylé družstva nechaly daleko za sebou. Taktéž jasný postup!
V prvé řadě gratulujeme, protože naše týmy neusnuly na vavřínech a ukázaly svou sílu i tento rok, a nyní už se těšme na kolo krajské, které se bude konat v Českém Těšíně v polovině června.

Viktor Kudrna