OLYMPIÁDA CTIF MULHOUSE, FRANCIE 2013

1. den – Odjezd z naší krásné vesnice v sobotu večer, směr Francie. Cesta trvala 13 hodin.
2. den – Příjezd do Mulhouse a první zádrhel, občanka doma v ,,LA KOPÍRKA´´, naštěstí nebyla potřeba. Zmatky při prezenci, ovšem brilantní angličtino-němčinou vše vyřešeno. Následné ubytování se ve škole – polní lůžka připravena!
3. den – Tréninky stovek, štafet, útoků. Seznamování se s prostředím, velice rychlý povrch tartanu, ale podmínky pro požární útok na ,,pískovém´´ hřišti hrůzostrašné. Hadice – takřka nespojitelné! Poté zasloužený odpočinek v bazénu.
4. den – Volný den, který jsme využili k návštěvě města. Bylo opravdu horko, tudíž znovu bazén! A také místní vyhlášené trhy se zeleninou, ovocem, masem, sýry, bagetami, vínem, oblečením!
5. den – Odpočinek a soustředění se. Večerní nástup, kde se naše výprava i fanoušci skvěle předvedli, kdo neskákal, nebyl Čech!
6. den – Sto metrů s překážkami, trocha smůly, ovšem i skvělé výkony. V součtu časů druhé místo, jen o tři desetiny za prvním. Monstrózní úspěch našich závodnic ve vyřazovacích kolech. Petra Mifkovičová mistryně světa v této disciplíně a Klára Šenkyříková více mistryně!
7. den – Požární útok zvládnut dobře, ovšem stačilo to jen na čtvrté místo. Ale následovalo něco neuvěřitelného. Štafeta 4×100 metrů s překážkami. První běží Petři a za ní Krleša, Mifka a Madla a nejlepší jsou těškovské sprinterky! Mistryně světa v této disciplíně v novém světovém rekordu!!!
8. den – Slavnostní nástup, SDH Těškovice ženy obsadily druhé místo na Olympiádě CTIF Mulhouse 2013 a stávají se tak více mistryněmi světa v požárním sportu na další 4 čtyři roky!
9. den – Odjezd domů. Po příjezdu se předvedli skvělí fanoušci, ale ani závodníci nenechali nic náhodě a připravili si děkovací písně složené po cestě domů!
Fotodokumentaci najdete kromě fotogalerie i na wiktr.rajce.idnes.cz

Viktor Kudrna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*