Krajské kolo Hry PLAMEN a dorostu – Nový Jičín 13.6.-15.6.2014

Přidáváme podrobnější informace k průběhu soutěže:
Starší žáci už přijeli v pátek na branný závod a byli čtvrtí. V sobotu začali ve štafetě třetí a čtvrtí, pak se povedl útok CTIF na 2. místě a po dalším druhém místě v 4X60m a pokažené štafetě družstva Nové Vsi naši nastupovali do požárního útoku z průběžného prvního místa. Ale nepovedl se jim ani jeden pokus tak, jak by potřebovali !!!Postup na republiku se nepovedl,ale i tak druhé místo v kraji v konkurenci 12ti družstev je krásné!!!
Slzy, ale vystřídala radost v nedělní kategorii dorostenek:
V něděli nastoupily do souboje naše dorostenky .První musely prokázat znalosti v testu ,ty zvládly bez chyby,stejně jako družstvo z Tísku,ostatní tři chybovaly.Následovaly běhy na 100m. Nejrychlejší bezchybnou stovku jedinou v osmnáctkovém čase předvedla naše Hanka Sedláková a suverénně vyhrála. Když pak přidala druhé místo Patricie Sýkorová a čtvrté místo Petra Sýkorová (mimichodem všechny tři holky nás budou reprezentovat na Mistrovství světa ve Svitavách v červenci), vyhrály tuto disciplínu v závěrečném součtu o 4 sekundy před ostatními.
Ve štafetě opět nadělily soupeřkám dvě a půl sekundy a následoval útok, do kterého šly s dvoubodovým vedením před Tískem.Měly jen jeden pokus a šly úplně poslední v pořadí.Dokázaly, že umí a předvedly svůj útok nejrychlejší v novém neoficiálním dorosteneckém rekordu 24,29 s.
A tak moc děkujeme Hance, Patricii,Petře, Lucii, Anetě, Lence a Monice a už se těšíme na souboje v Brně!!!
Abychom nezapomněli na kluky. Za opavský okres bojovali kluci z Podvihova a těm pomáhali naši Bohdan a Vladimír.Oba zajistili pěkné časy ve stovkách.Bohdan pak i ve štafetě pěkně zvládl domeček,ale celkově pak Podvihov bral druhé místo, pouze jednu sekundu prohráli – prostřkli v útoku.
Přesné výsledky naleznete na Webu Osh Opava

Za SDH Těškovice D. Krayzlová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*