Podzimní dění v požárním sportu

Po prázdninových úspěších našich dorostenek na mistrovsví republiky v Brně i na Mistrovství světa ve Svitavách, začala nová sezona a v podzimní části soutěžila naše družstva v okresním kole v branném závodě i testech a do jarní části postupují kluci i děvčata do dalších bojů z prvních míst.

Rovněž se podařilo všem třem našim mistryním (Hance, Petře a Patricii) obhájit setrvání v reprezentaci ČR i pro následující rok a již tento týden by měly jet trénovat na soustředění do Bludova.

Naši starší žáci soutěžili každou sobotu na Opavské lize a po vítězstvích ve třech závodech z pěti přečkají zimu na druhém místě v tabulce. Tuto sobotu 25.10.2014 je taky čeká branný závod v Mokrých Lazcích. Tohoto se zúčastní i mladší žáci, kteří čekali na doplnění týmu nejmladšími a pilně trénovali.

Pak už čeká naše žáky výlet do Prahy na Memoriál Marty Habadové v bězích na 60m s překážkami.

Zdar požárnímu sportu.
D. Krayzlová