2 comments on “Kontroly kotlů
 1. Jiří Binar napsal:

  K pokrytí signálem mobilních telefonů v obci:
  Prosím, zda by obecní úřad z titulu své pravomoci kontaktoval a naléhal na správce mobilní sítě, aby udělají něco pro to, aby výrazně zlepšilo pokrytí naší obce signálem. V obci je problém se někam dovolat a pokud se to povede, tak komunikace probíhá jen s velkými obtížemi a často dochází k přerušení spojení. Stává se taky často, že se do Těškovic nelze vůbec dovolat s tím, že dotyčný volající pak napíše SMS,že jsem úplně mimo signál.
  Manželka má dosti často pohotovost o víkendu na telefonu (nemocnice AGEL Vítkovice) a již se párkrát stalo, že nemocnice měla problém se tady vůbec dovolat.
  Děkuji předem za řešení.
  Binar Jiří

  • Martin Sedlák, starosta obce napsal:

   Dobrý den pane Binare, reaguji na vaši žádost či stížnost na pokrytí obce signálem mobilních operátorů /nejste jediný/ a sděluji, že jsme se snažili v minulosti toto řešit s mobilními operátory písemným kontaktem a jejich odpovědi jsme dostali ve smyslu následujícím – neevidujeme stížnosti našich koncových zákazníků; vaše obec je svou velikostí “nezajímavá” ono to bylo jinak formulováno leč to vyznělo takto. Doporučuji následující: podívat se do smlouvy s mobilním operátorem a reklamovat služby jim poskytované resp. neposkytované – bude to i opora pro nás obec. Opětovně vyzvu písemně všechny operátory a uvidím jaké odpovědi dostaneme. M. Sedlák