Závěrečná zpráva – Fotbal – Muži – Podzim 2016

Těškovice 6:3 Budišovice – zápas, kde jsme vedli po 20. minutách 3:0 ale do poločasu si nechali dát 2 góly a zkomplikovali si zápas. Ve druhém poločase se nám podařilo přidat dva góly. Hosté ale před koncem snížili na 5:3. Naštěstí se nám podařilo v závěru opět odskočit na rozdíl tří branek.

Góly: 4x Vojta Vavrečka, 1x Tomáš Rek, 1x Vladimír Šenk

Hrabyně 4:2 Těškovice – zápas, který se nám hrubě nevydařil. Po brzkém inkasované gólu jsme se přizpůsobili hře soupeře. Poločas jsme prohráli 2:0. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo snížit. Ale za minutu jsme opět inkasovali. Zápas skončil naší prohrou 4:2 po velmi slabém výkonu zakončeném červenou kartou Vojty Vavrečky.

Góly: 1x Vladimír Šenk, 1x Adam Dluhoš

Těškovice 4:2 Horní Lhota – Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli jasně lepší a v poločase vedli 3:0. Druhý poločas převzali aktivitu hosté a podařilo se jím snížit. Na tento gól jsme dokázali odpovědět tím nejlepším způsobem, když dal svůj premiérový gól Mirek Korčák. Hosté v závěru dokázali vstřelit ještě jednu branku a upravit konečný výsledek na 4:2.

Góly: 2x Libor Gelačák, 1x Vladimír Šek, 1x Mirek Korčák

Skřípov 1:3 Těškovice – Těžký zápas na hřišti Skřipova, kde jsme brzo prohrávali. Naštěstí se nám i přes nevýrazný výkon podařilo do poločasu vyrovnat. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Dokázali jsme vstřelit dvě branky a utkání dohrát na polovině domácích.

Góly: 1x Vojta Vavrečka, 1x Honza Šenk, 1x Matěj Krayzel

Štítina 3:3 Těškovice – Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme podali velmi špatný výkon a prohrávali 3:1. Ve druhém poločase nastoupil úplně jiný tým. Dokázali jsme vyrovnat na 3:3 a v závěru sahali po vítězství. Bohužel nám byl vítězný gól pro údajný offside neuznán.

Góly: 2x Matěj Krayzel, 1x Adam Dluhoš

Kyjovice 2:3 Těškovice – Zápas, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem. V poločase jsme vedli 2:1, ale mohlo to být daleko víc, když jsme nedokázali proměnit jasné šance. Ve druhém poločase jsme navýšili vedení. Bohužel závěr se nám nevydařil. Po sérii víc než 100% šancí nás domácí potrestali a snížili na 2:3. Závěrečný tlak se nám podařilo se štěstím ubránit.

Góly: 2x Jakub Krayzel, 1x Libor Gelačák

Větřkovice 0:9 Těškovice – Zápas, kde jsme od začátku do konce byli jasně lepším. Škoda jen toho, že jsme nevyhráli vyšším rozdílem, protože šancí jsme měli více než dost.

Góly: 3x Vojta Vavrečka, 2x Libor Gelačák, 2x Mirek Korčák, 1x Bohdan Sroka, 1x Dalibor Illík

Těškovice 8:2 Chvalíkovice – Zápas, kde jsme rychle vedli 3:0. Bohužel pak přišel herní útlum a hrála se vyrovnaná ‘‘ kopaná‘‘. Obraz hry se změnil až v posledních 15. minutách. Vysoká výhra po slabém výkonu.

Góly: 3x Vojta Vavrečka, 1x Vladimír Šenk, 1x Libor Gelačák, 1x Jan Šenk, 1x Matěj Krayzel, 1x Michal Hoza

Raduň 2:5 Těškovice – Těžké utkání na těžkém terénu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit šance na začátku a domácí se šťastně dostali do vedení. Do poločasu jsme dokázali stav utkání otočit. Ve druhém byli jasně lepší a vyhráli 2:5.

Góly: 3x Libor Gelačák, 1x Mirek Korčák, 1x Dalibor Illík

Těškovice 4:1 Komárov – Poslední utkání, ve kterém se hrál vyrovnaný fotbal. V poločase jsme vedli 2:0. Druhý poločas byl opět vyrovnaný, ale my dokázali vstřelit dva góly a utkání vyhrát.

Góly: 1x Jakub Solnický, 1x Vladimír Šenk, 1x Mirek Korčák, 1x vlastní


Góly:
13x Vojtěch Vavrečka
9x Libor Gelačák
5x Čestmír Korčák, Vladimír Šenk, Matěj Krayzel
3x Jan Šenk
2x Jakub Krayzel, Adam Dluhoš, Dalibor Illík
1x Bohdan Sroka, Jakub Solnický, Tomáš Rek, Michal Hoza

Originál zprávu naleznete zde.