Horní Lhota : Těškovice 0:1 (0:1)

Sestava

Brankář: Dalibor Illík
Obrana: Patrik Jedlička — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Rek Tomáš — Šenk Jan — Vavrečka Vojta — Gelačák Libor — Šenk Vladimír
Útok: Korčák Miroslav (Sroka Bohdan) — Krayzel Matěj (Vyležík Václav)

Ostatní: Brož Libor – zranění, Lazecký Roman – omluven (narození dítěte – dcera Viktorie)

Úvod tohoto utkání pro nás nezačal dobře. Opora mužstva Roman Lazecký nečekaně v měsíčním předstihu „rodil“ a do branky musela jít „záloha“ – Dalibor Illík. Dalším problémem pro naše mužstvo byl „boj ve vysoké trávě“, s čímž jsme se museli vyrovnat.
Utkání jsme začali aktivněji a již ve 4.min. zahrozil L.Galečák – jen střelou nad. Po dalším průniku L.Galečáka následoval faul a volný přímý kop zahrával V.Vavrečka, a to z cca. 24m. Vojtovi to sedlo a jeho pověstná „šajtle“ skončila pod břevnem překvapeného domácího gólmana i všech hráčů, vč. diváků – 0:1.
Domácí v této situaci přitvrdili hru a začaly se rozdávat žluté karty. Naše mužstvo však hrálo nadále aktivněji, ale breakové šance z kopaček Matěje Krayzla a Tomáše Reka – bohužel brankou neskončily.
Soupeř stačil 2x do poločasu přečíslit naší obranu, ale naše „dvojka v bráně“ včas kryla.
Druhý poločas byl obrazem prvního. Dobrá kombinace, ale zbytečné ztráty míče ve středu hřiště. Po kombinačních akcích se sice postupně dostali do střeleckých pozic, ale Matěj Krayzel, Tomáš Rek, Jan Šenk – NIC.
V 62.min utkání zahrozí domácí z trestňáku těsně vedle naší brány.
V 67.min. zahrává Vojta Vavrečka přímý kop, domácí gólman vyráží a dobíhající Mirek Korčák sice skóruje na 0:2, jenže za údajný „OFFSIDE“ byla branka neuznána (na konci zápasu se Hlavní SUDÍ omluvil – pozdě).
Po druhé žluté kartě v hektickém závěru byl vyloučen domácí hráč č. 11, a my jsme hráli „přesilovku“. Urputní domácí hráči si vytvořili několik standardních situací v podobě rohových kopů, kterým jsme i se štěstím odolali a udrželi v samotném závěru cenné vítězství v podobě 0:1.

M.Š.

Příští utkání: V O L N O
Další utkání: Těškovice – Skřípov, Sobota 22.4.2017 v 16:00 hod.
Utkání Ml. ŽÁCI: Pustá Polom – Těškovice, Středa 12.4.2017 v 15:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*