Těškovice : Kyjovice 3:0 (0:0)

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Rek Tomáš — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor (Michal Hoza) — Jedlička Patrik (Strojil Ondra)
Útok: Korčák Miroslav (Matěj Krayzel) — Vavrečka Vojta

Ostatní: Brož Libor – zranění, Petr Lazecký, Jedlička Petr – pracovní povinnosti

V tomto „podzimním“ počasí se nakonec vyčasilo a přítomní diváci sledovali v místním „DERBY“ velmi dobrý FOTBAL.
Hosté sice v 1.min. zahrozili střelou těsně vedle, ale Vladič kontroval po zpětné přihrávce JEN střelou do břevna – NIC.
Další střelecké pokusy z kopaček Rečka, Vladiče a Honzy neskončily v síti – NIC. Za zmínku stojí střela Dalise v 19. min., která skončila těsně vedle tyče a hostujícího gólmana.
Ve 22.min. kryje střelu hostů ROMAN, ale po následné naší kombinaci zakončuje Vladič střelou jen do břevna, a následně těsně mimo pravou tyčku hostující branky – NIC.
27 .min. – Vojta střílí trestný kop svojí „pověstnou „šajtlí“, ale hostující gólman bohužel vyráží JEN na roh – NIC. Soupeř do konce poločasu zahrozil ještě 2x – ale Roman bezpečně kryl.
Ve druhé půli vytvořil dobře hrající Vladič chybu, kterou soupeř naštěstí nepotrestal, a střela tak skončila těsně vedle naší pravé tyčky.
Zlom utkání tak nastal v 61.min., kdy Jakub Krayzel vysunul nabíhajícího Vojtu Vavrečku, který se konečně nemýlil – 1:0. Následně po rozehrání vysunul Vladič ideálně Vojtu, a ten se zase nemýlil – 2:0.
V 80.min. „oživil“ hru střídající Matěj Krayzel, ale jeho centr skončil z kopačky nabíhajícího Vojty – JEN na břevně hostů. Další zakončení Vladiče a Gelise skončily mimo branku.
Za zmínku stojí akce v 82. min., kdy byl vysunutý Gelis jasně faulován v šestnáctce hostů (stáhnutí za dres), ale „jalový“ SUDÍ – NIC.
V 83. min hosté sice zahrozili, a to střelo mimo naší branku. Ale konečný výsledek utkání pak „zpečetil“ střídající Bohdan Sroka, který po ideálním centru Matesa skóroval na konečných 3:0.

Děkuji fanouškům obou týmů za výbornou diváckou kulisu a sportovní chování.

Příští utkání: Březová – Těškovice, Sobota 13.5.2017 v 16:30 hod.
SOUBOJ – Prvního s Druhým v Tabulce o POSTUP !!!!!

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.