Březová – Těškovice 3:2 (2:1)

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Rek Tomáš — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor — Jedlička Patrik
Útok: Korčák Miroslav (Matěj Krayzel) — Vavrečka Vojta

Střídající: Korčák Miroslav, Sroka Bohdan
Ostatní: Brož Libor – zranění, Petr Lazecký, Jedlička Petr, Strojil Ondrej – pracovní povinnosti

Branky: Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka

Dlouho očekávané jarní utkání prvního mužstva tabulky BŘEZOVÉ a druhého teamu z TĚŠKOVIC. Vzhledem k tomu, že byl nucen za hosty převzít funkci pomezního – vedoucí mužstva, jsou poznámky k utkání zapisovány jen sporadicky, za pomoci těškovického fanouška (D.Stříž).
V tomto vyhecovaném utkání jsme začali aktivně, ale break Matěje Krayzla a následné zakončení Jana Šenka skončilo mimo branku domácích. Domácí se naopak „otřepali“ a po zvýšeném tlaku na naší branku v 8.min utkáni střelecké zakončení ROMAN vyráží na roh, ale po následném rohovém rohu inkasujeme na 1:0. Aktivita domácích hráčů se následně přenesla i do sektoru domácích podnapilých fandů, kteří naše hráče a hlavně hostujícího pomezního „častovali sprostými nadávkami a vyhrožováním“. Tuto situaci nakonec řešil hlavní SUDÍ – domluvou (situace se trošku uklidnila). Naše mužstvo ihned po rozehrání zaútočilo, a po zpětné přihrávce z pravé strany od Vojty Vavrečky zakončuje levačkou výborně hrající Vladimír Šenk, a to pohotovou střelou k tyči na 1:1. Bohužel ve 13.min opět inkasujeme po rychlém protiútoku domácích do naší otevřené obrany na 2:1.
Ve 24.min úspěšně „hasíme“ závar v naší šestnáctce – skóre se nemění. A to se i nezměnilo do konce poločasu, kdy střelu z poza šestnáctky ROMAN „robinsonádou“ vyráží – poločas tedy 2:1.
Ve druhé půli, ihned po hvizdu SUDÍHO „udeřili“ domácí, ale jejich střelu do naší levé šibenice ROMAN bravurně vyrazil na roh. Následné zakončení Libora Galečáka skončilo nad brankou domácích. Následné zakončení v 70. min z kopačky Jakuba Krayzla a poté 2x střely Vladimíra Šenka skončily bohužel mimo branku domácích – NIC.
V cca. 80. min utkání skórují domácí střelou z cca.25m, která před ROMANEM bohužel „zaplachtila“ a sráží si míč nešťastně k levé tyči (3:1). Domácí byli tedy „na koni“, ale NAŠI ještě bojovali.
V 85.min. utkání sice střela Libora Gelačáka brankou neskončila, ale v 87.min. zakončuje v šestnáctce domácích pohotovým zakončením aktivní Vojta Vavrečka – 3:2.
Do konce utkání náš tlak nadále sílil, ale očekávané nastavení hry za střídání a zdržování se bohužel – nedostavilo. Utkání tedy skončilo výsledkem 3:2 ve prospěch domácích.

Co závěrem: Domácí mužstvo na svém hřišti dominovalo svojí aktivitou 70% ze hry. Naše špatná rozehrávka a zakončení, včetně aktivních posledních 20min. utkání – bohužel k vítězství nevedly. Děkuji fanouškům TĚŠKOVIC za výbornou diváckou kulisu a hlasivkovou podporu.

Příští utkání: Těškovice – Větřkovice , Sobota 20.5.2017 v 15:00 hod. !!!

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.