Těškovice – Štítina „B“ 4:0 (2:0)

Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Vladimír Šenk, Tomáš Rek

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Gelačák Libor (Tížek Lukáš) — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Petr Lazecký — Rek Tomáš (Jedlička Patrik)
Útok: Korčák Miroslav (Michal Hoza) — Vavrečka Vojta

Matěj Krayzel, Bohdan Sroka, Brož Libo, Strojil Ondřejr – omluveni

Po delším domácím“ fotbalovém půstu“ (Větřkovice a Raduň – nedorazily), jsme v odloženém utkání hostili mužstvo – Štítina „B“. První minuty byly oboustranně opatrné, ale přesto se v 5.min dostál k odraženému míči aktivní Vladimír Šenk a po zpracování levou pak zakončoval pravou nohou a bylo to 1:0.
Náš tlak dále pokračoval v 11.min., kdy Libor Gelačák zatáhl míč po levé straně a jeho zpětnou přihrávku zakončil Vojta Vavrečka střelou JEN do hostujícího gólmana. Další naše střelecké pokusy z kopaček Vojty Vavrečky, Vladimíra Šenka či Tomáše Reka v síti hostů bohužel neskončily.
Soupeř zahrozil ve 22.min JEN střelou nad. Následně po dobré kombinaci Tomáše Reka směřoval míč na zabíhajícího Vojtu Vavrečku, ale jeho dorážku hostující gólman kryl a následné zakončení Vladimíra Šenka končí NAD. Skóre se tedy neměnilo.
Změnilo se až v cca. 30.min utkání, kdy po akci Vladimír Šenk – Libor Gelačák – Tomáš Rek prostřelí poslední jmenovaný hostujícího gólmana – 2:0. Další střelecké pokusy Vladimíra Šenka, Libora Gelačáka a Vojty Vavrečky do poločasu brankou neskončily.
Do druhé půle nastoupilo naše mužstvo velmi LABILNĚ a soupeř si vytvořil min. 5. brankových šancí, kde 2x musel Roman v naší brance „čarovat“. V cca. 60.min však opět „nastartoval“ naše mužstvo Vojta Vavrečka, když po ideálním vysunutí po levé straně hřiště přehodil vybíhajícího gólmana – 3:0. O 3.min později udělala naše obranná dvojice (JAKUB + JAKUB) hrubou chybu ve středu hřiště a zabíhajícího útočníka hostů musel ROMAN faulovat. Následovala tak žlutá karta a nařízená PENALTA, tu však ROMAN bravurně vystihl a kryl – skóre se neměnilo.
Za zmínku stojí ještě brak Vojty Vavrečky z poloviny hřiště, který „zazdil“, následně průnik Libora Gelačáka přes 3.obránce, ale jeho následný BLAFÁK gólman kryje. V 85.min utkání se prosazuje podruhé Vojta Vavrečka, kdy po sólu zakončuje střelou k tyči na 4:0. Jelikož střídající Lukáš Tížek svoji šanci „z oči v oči“ s hostujícím gólmanem neproměnil, skončilo toto utkání konečným výsledkem 4:0.
Děkuji všem došlým fanouškům za hojnou účast a hlasivkovou podporu. V posledním kole pak budeme spoléhat na Kyjovice, že urvou min. 1.bod v Březové a my zvítězíme v Komárově. Tak to byla TEORIE – „hyn sa ukáže“.

Poslední utkání JARA: Komárov – Těškovice, Pátek 16.6.2017 od 17:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*