Kyjovice – Těškovice 0:2 (0:0)

Branky: Čestmír Korčák, Vojta Vavrečka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Jedlička Patrik
Záloha: Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor — Sýkora Dušan (Juchelka Daniel)
Útok: Korčák Čestmír — Krayzel Matěj (Sroka Bohdan)

Náhradníci: Vyležík Václav
Ostatní: Rek Tomáš – zranění, Petr Lazecký – pracovní povinnosti, Krayzel Jakub – omluven

– V dalším fotbalovém DERBY jsme zajížděli do Kyjovic. Domácí začali toto utkání opatrněji a se zabezpečenou obranou. Toho využili naši hráči a herně domácí přehrávali, ale bez střeleckého
zakončení.
– V 16.min. zahrává Vladimír Šenk trestný kop, ale jeho centr na Matěje Krayzla kryje domácí gólman – NIC. Další střelecké pokusy z kopaček Vojty Vavrečky, Vladimíra Šenka a Matěje Krayzla končí bohužel mimo branku domácích. Hosté se do poločasu osmělili, ale jejich střelecké zakončení končí vysoko na Romanovou brankou.
– Ve 43.min. zatáhne míč po pravé straně hřiště Libor Gelačák, ale jeho zpětnou přihrávku nabíhající Dušan Sýkora „zazdí“ – NIC. O minutu později zahrává Vladimír Šenk po faulu na Vojtu Vavrečku trestný kop, kdy jeho pověstná levačka obstřelí ideálně zeď domácích, ale domácí gólman bravurně vyráží na roh – NIC.
– Ve druhé půli se snažíme opět o breakové situace, ale ty buď končí offside, nebo špatným zakončením. V 54.min. kope Vojta Vavrečka trestný kop, ale jen do náruče domácího gólmana. Tentýž hráč pak zabojuje na levé straně hřiště a jeho šikovná přihrávka najde volného Čestmíra Korčáka a ten !chladnokrevně“ doráží míč do branky domácích – 0:1. V 62.min. se Čestmír prosadí ještě jednou, ale z offsidové pozice – NIC. V 64.min. se po breaku Vojty Vavrečky dostane k zakončení Matěj Krayzel – bohužel těsně vedle.
– V 81.min. zahrávají domácí trestný kop, který s tečí končí těsně vedle naší pravé tyče. Na druhé straně pak z cca. 25m napřáhne nečekaně střídající Danek Juchelka a jeho táhla střela skončí JEN na břevnu domácích – NIC. Další naše zakončení z trestného kopu Vojty s Vladimírem končí JEN na horní síti domácích.
– Nervy drásající závěr utkání rozhodl v 91.min. Vojta Vavrečka, který si nakopnutý dlouhý pas z naší šestnáctky hlavou lehce přehodí přes bránícího stopera a jeho break z půle hřiště zakončuje přesnou střelou na konečných 0:2.

Děkuji fanouškům obou týmů za výbornou diváckou kulisu a sportovní chování.

Příští utkání: Těškovice – Budišovice, Sobota 2.9.2017 v 16:30 hod.

M.Š.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*