Těškovice – Budišovice 4:1 (2:0)

Branky: Matěj Krayzel, Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka,, Michal Hasoň

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub (Vyležík Václav) — Matěj Krayzel
Záloha: Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor — Rek Tomáš (Strojil Ondra)
Útok: Korčák Miroslav (Hasoň Michal) — Matěj Krayzel (Sroka Bohdan)

Ostatní: Petr Lazecký, Jedlička Petr – pracovní povinnosti, Dušan Sýkora, Danek Juchelka – omluveni

– V prvním podzimním domácím „sychravém“ utkání jsme přivítali kvalitní mužstvo – Budišovice. První naše breakové situace v úvodu utkání na Matěje Krayzla a Vojtu Vavrečku skončily v náruči
hostujícího gólmana. Stejně jako střelecké zakončení Tomáše Reka – NIC.
– Hosté se osmělili v 10.min. utkání, když centr z levé strany hřiště a následná hlavička skončila těsně mimo naší branku. Totéž následovalo v našich dalších střeleckých pokusech, ale NAD – tedy NIC.
– V 16.min. po naší chybě ve středu hřiště došlo k přečíslení, ale Roman včasným vyběhnutím udržel zatím svoji NULU.
– V 18.min. zatáhne míč po pravé straně Jakub Solnický a vybídne svou přihrávkou Jana Šenka, který obejde 3.protihráče, ale vybíhajícího gólmana překoná JEN zakončením do tyčky – NIC. Další naše zakončení z kopaček Matěje Krayzla, Libora Gelačáka, Vojtěcha Vavrečky, Jana Šenka a „šajtle“ Jakuba Krayzla končí buď v náruči gólmana, nebo vysoko NAD.
– Ve 29.min využijeme chybu hostů ve středu hřiště a rychlým vysunutím Matěje Krayzla přečíslujeme hostující obranu. Po Matesově „zasekávačce“ a následném centru na zabíhajícího Vojtu Varečku míč k Vojtovi nedošel, protože si ho dobíhající obránce srazil do vlastní sítě – 1:0. Vojta ještě mohl skórovat o 3.min. později, ale jeho „tutovku“ z malého vápna gólman vyráží
a následné zakončení Čestmíra Korčáka končí vysoko NAD.
– Ve 44.min. jsme se po sérii střeleckých zakončení a odražených míčů konečně podruhé prosadili, a to z levačky Vladimíra Šenka – 2:0. Soupeř však do poločasu zahrozil, a to z trestného kopu, který Roman musel „uklidit“ na roh, a po jeho rozehrání hosté odražený míč nastřelují jen těsně mimo naší branku – tedy skóre se nemění, poločas 2:0.
– Začátek druhého poločasu jsme začali aktivněji, ale zakončení Vojty, Matěje, Honzy i Vladimíra ke zvýšení skóre utkání zatím nevedly a hosté začali „vytahovat růžky“. Za zmínku stojí pohotové zakončení v 60.min. střídajícího Michala Hasoně, kdy střelu do šibenice vyráží gólman na roh. Následné rozehrání a zakončení Vojty končí bohužel NAD. O minutu později se dostane do breaku opět Vojta a konečně prostřelí gólmana na „kýžených“ – 3:0. Další zakončení Libora Gelačáka a Jana Šenka brankou bohužel brankou nekončí.
– Skóre se mění v 75.min. utkání, kdy střídající Venca Vyležík „sejme“ v naší šestnáctce útočníka hostů. Nařízenou penaltu hosté s přehledem promění – 3:1. Hosté po kontaktní brance zahrozí ještě jednou, a to po breaku, který Roman včasným vyběhnutí kryje.
– Následné střelecké zakončení z kopaček Jana Šenka a Michala Hasoně brankou sice nekončí, ale v 85.min. vybojuje střídající Bohdan Sroka míč a vybídne k zakončení Michala Hasoně, který se
nemýlí a skóruje na konečných 4:1.

Děkuji fanouškům obou týmů za výbornou diváckou kulisu i v tom „těškovickém nečase“.

Příští utkání: Těškovic – Palhanec, Sobota 9.9.2017 v 16:00 hod.
M.Š.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*