Těškovice – Palhanec 8:0 (5:0)

Branky: Vojta Vavrečka – 4x, Jan Šenk, Michal Hasoň, Matěj Krayzel, Ondra Strojil

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub (Juchelka Daniel) — Matěj Krayzel
Záloha: Vavrečka Vojta — Šenk Vladimír — Šenk Jan — Gelačák Libor — Lazecký Petr (Strojil Ondra)
Útok: Hasoň Michal (Vyležík Václav) — Matěj Krayzel (Sroka Bohdan)

Dušan Sýkora – Korčák Čestmír, Rek Tomáš, Patrik Jedlička – omluveni

– V dalším – opět domácím utkání (soupeř z Palhance potřeboval výměnu pořadatelství – úprava hřiště) jsme začali aktivně a již ve 4.min. – po chybně rozehrávce soupeře „trestá“ Vojta Vavrečka na 1:0. Hosté následně „kontrují“, ale jen do rukavic Romana – NIC.
– Do 16.min. naše další střelecké pokusy z kopaček Vladimíra Šenka, Vojty Varečky a Libora Gelačáka brankou sice neskončily, ale následovalo ukázkové vysunutí Libora Gelačáka na zabíhajícího Jana Šenka, který středem prošel přes hostující obranu a skóroval na 2:0.
– Další naše střelecké zakončení z kopaček Michala Hasoně – 2x (tutovky) a Matěje Krayzla brankou nekončí. Taktéž branku nekončí i zahrávaný volný přímý kop z kopačky Petra Lazeckého, který končí JEN na břevně překvapeného hostujícího gólmana, dorážka – NIC.
– Ve 30.min. utkání byl po závaru v šestnáctce soupeře stáhnutý za dres Matěj Krayzel, a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Vojta Vavrečka – 3:0. Po inkasované brance hosté chybně
rozehrávají a Matěj jejich chybu trestá pohotovým zakončením k levé tyči – 4:0. Do konce poločasu vybojuje ve středu hřiště Vladimír Šenk míč, který pak směřuje na zabíhajícího Matěje Krayzla, který „naservíruje“ Michalovi Hasoňovi na dorážku – 5:0.
– Do druhé půle jsme prostřídali, ale střelecké zakončení Vladimíra Šenka, Libora Gelačáka a Petra Lazeckého brankou zatím nekončí. Taktéž brankou nekončí průnik zmiňovaného Libora v 54.min. utkání, když obešel 3. obránce, ale „ztroskotal“ na vybíhajícím gólmanovi – NIC. Skóre se do 60.min. utkání nemění i po dalších našich jasných zakončení – NIC.
Prosadí se až Vojta Vavrečka na 6:0.
– Soupeř v 74. min. nečekaně 2x ohrozí v breacích naší branku – Roman je NA MÍSTĚ – NIC. V 78.min. vysunutý Vojta Vavrečka vybídne střídajícího Ondru Strojila ke skórování, a ten se nemýlí 7:0.
– V závěru utkání nastřeluje střídající Venca Vyležík dalekonosnou střelou JENOM tyčku hostů, ale konečné tečku v tomto utkání udělal po sólu přes 3.obránce udělal Vojta Vavrečka, který pečetil vítězství našich barev na konečných 8:0.

Děkuji všem fanouškům za výbornou diváckou kulisu a těším se na jejich účast v dalším domácím utkání.

Příští utkání: Těškovice – Vávrovice „B“, Neděle 17.9.2017 v 16:00 hod.
M.Š.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*