Horní Lhota – Těškovice 1:4 (1:3)

Branky: Petr Lazecký – 2x, Vojta Vavrečka, Daniel Juchelka

Sestava

Brankář: Lazecký Roman
Obrana: Illík Dalibor — Solnický Jakub — Krayzel Jakub
Záloha: Dušan Sýkora (Daniel Juchelka) — Vladimír Šenk — Šenk Jan — Petr Lazecký — Rek Tomáš (Bohdan Sroka)
Útok: Vavrečka Vojtěch — Čestmír Korčák (Matěj Krayzel)

Ostatní: Libor Gelačák, omluven

– Za deštivého počasí, na silně podmočeném trávníku, jsme sehráli další mistrovské utkání na hřišti Horní Lhoty. Úvod zápasu patřil nám, když Jan Šenk obešel 3. obránce domácích, ale nezakončil – NIC. Naopak domácí zahrozili v 5. min. střelou jen NAD. V 6.min. zakončuje odražený míč opět Jan Šenk, ale vedle branky domácích – NIC
V 10.min. se opět zapisuje do statistiky Honza, ale to po chybné rozehrávce ve středu hřiště, kdy soupeř v breaku zakončuje střelou, kterou naštěstí Roman vyráží na ROH. Následný další ROH
odkopáváme.
Ve 14.min. projde opět Honza středem hřiště a ideálně uvolní nabíhajícího Vojtu Vavrečku, který se v zakončení nemýlí – 0:1. Další naše střelecké pokusy a šance – NIC. Skóre utkání se mění ve 20.min. po dlouhém autu domácích, kdy míč směřovaný do autu, Jan Šenk jen stínoval, ale domácí skluzem vyrovnávají na 1:1.
Opět si vytváříme brankové šance, ale zakončení Vojty Vavrečky, Tomáše Reka či Petra Lazeckého – NIC. Skóre se mění ve 34.min. když po pěkné kombinaci na jeden dotek skóruje v šestnáctce soupeře „chladnokrevně“ pravou placírkou k pravé tyči Petr Lazecký – 1:2.
Ve 37.min. zahrávají domácí přímý kop z levé strany hřiště, na který si vyběhne Roman, ale zasáhne místo míče soupeře (jasná penalta) – SUDÍ však nepískal ???. Ve 42.min. po faulu na Tomáše Reka zahrává volný přímý kop z levé strany Petr Lazecký a jeho pravačka se nemýlí – 1:3. Do konce poločasu střílí Vladič JEN nad.
Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale v 53.min. a 55.min. byli Roman i Dalibor Illík při střeleckém zakončení domácích – „na svém místě“. V 65.min. vystřelí Tomáš Rek „petelici“ z 25m, ale těsně NAD. Další rozehrávky z kopaček aktivního Vladimíra Šenka končí neúspěšným zakončením Jana Šenka a Vojty Vavrečky – NIC.
Naopak domácí opět udeřili v 75.min a následně i v 78.min, kdy Roman v brance opět „čaruje“, skóre se ale nemění. Soupeř do konce zápasu ještě „udeří“ 2x, ale nad naší branku – NIC.
V závěru utkání vybojuje u pravého rohového praporku míč Matěj Krayzel, ale následně „neviděl“ lépe postaveného Vojtu Vavrečku, a tím pádem zakončuje JEN do rukavic domácího gólmana.
Konečnou tečku, místy hektickém zápasu, uzavřel střídající Danila Juchelka, který po ideální přihrávce ze středu hřiště, a svým kvalitním zakončením k pravé tyči – pečetil výsledek na konečných 1:4.

Příští utkání: Těškovice – Komárov, Sobota 30.9.2017 v 15:30 hod.

Mladší Žáci: Těškovice – Sosnová Odloženo
M. Šenk

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*